Reklama

Huawei Ascend P6 oficiálne uvedený na náš trh len za 389 €

Števo Porubský

Huawei Ascend P6

Čínsky Huawei na slovenský trh priniesol svoj najzaujímavejší smartfón. Huawei Ascend P6 zaujme každého nielen svojou hrúbkou len 6,18 mm, ale aj výbavou a dizajnom. Hliníková konštrukcia s extrémne tenkým profilom v sebe ukrýva pomerne výkonný hardvér, jemný HD displej s uhlopriečkou 4,7 palca a s ovládaním v rukaviciach či 5 Mpx webkameru!

Huawei Ascend P6

Pozrite si: Huawei Ascend P6 – 6,18 mm smartfón s 5 Mpx webkamerou

 

Hoci rozmery sú len 133 x 66 x 6,18 mm a hmotnosť dosahuje 120 gramov, Huawei do tela napratal 2 000 mAh batériu, ktorú navyše napumpoval technológiami ako Huawei Automated Discontinuous Reception (ADRX) a Quick Power Control (QPC). Tie by mali podľa výrobcu zabezpečiť efektívne využívanie batérie a rýchlejšie zdieľanie súborov a zvýšia výdrž o viac ako 30% v porovnaní s podobne veľkými batériami. Operačným systémom je ako inak Android, v novinke nájdete verziu 4.2.2 s nadstavbou Emotion UI.

Huawei Ascend P6

Pozrite si: 4+4 pre Huawei Ascend P6 – Aké sú plusy a mínusy najtenšieho smartfónu sveta?

Huawei Ascend P6 je už dostupný na slovenskom trhu a v blízkej dobe bude zaradený do ponuky všetkých mobilných operátorov. Aktuálne ho predáva operátor O2, kde ho získate cez e-shop dokonca za cenu 358,74 €. Odporúčaná predajná cena je pritom stanovaná na 389 €! Dostupný by mal byť v čiernom a bielom farebnom prevedení s puzdrom v príslušnej farbe. Novinku už naplno testujeme v redakcii a jej test nájdete aj v najbližšom vydaní časopisu TECHBOX číslo 9-10/2013, ktorý výjde už 19. septembra 2013.

Huawei Ascend P6

Foto: Huawei, TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.