Reklama

Huami Amazfit Pace 2 – druhá generácia smart hodiniek od Xiaomi

Zdroj | Huami
Stanislav Vinc
Zdroj | Huami
Zdroj | Huami

Čínska spoločnosť Huami, patriaca pod Xiaomi, predstavila nové smart hodinky Huami Amazfit Pace 2 v športovej aj elegantnej verzii. Sú cenovo dostupné a majú vlastný operačný systém.

Zdroj | Huami

Huami Amazfit Sports Smartwatch 2 je lacnejší a športovejší model z dvojice čerstvo predstavených smart hodiniek od dcérskej spoločnosti Xiaomi. Drahšie a luxusnejšie vyzerajúce hodinky Amazfit Watch 2S sa od športovej verzie líšia iba cenou a pribaleným, 22mm koženým remienkom.

Zdroj | Huami

Obe hodinky teda ponúkajú 1,34-palcový displej s rozlíšením 320 x 320 pixelov, ktorý poháňa dvoj-jadrový procesor s taktom 1,2 GHz. Procesoru sekunduje 512 MB RAM, čo je na pomery smart hodiniek nadpriemerná kapacita. Pre používateľov je k dispozícii interná pamäť o veľkosti 4 GB, no 2 GB z kapacity si ukrojí operačný systém.

Pozrite si

6 inteligentných a športových hodiniek, z ktorých si vyberie každý

Čo sa týka operačného systému, nie je ním populárny Android Wear. Hodinky bežia na vlastnom systéme Watch 2.0. Vo vnútri nájdeme batériu s kapacitou 280 mAh, ktorá má podľa Huami vydržať 5 hodín, alebo 35 hodín s vypnutým GPS modulom, ktorý je mimochodom od Sony.

Zdroj | Huami

Huami Amazinfit 2 dokážu sledovať 11 druhov športových aktivít a neboja sa ani vody. Ponoriť ich môžete do hĺbky 50 metrov. Telo z polykarbonátu by tiež malo vydržať menšie nárazy, pričom displej chráni 2,5D sklo. Čo sa týka senzorov, obsiahnutý je snímač srdcového tepu, akcelerometer, gyroskop, barometer a snímač okolitého svetla.

Zdroj | Huami

Huami Amazfit 2 sú dostupné v predpredaji v prepočte za 130 eur. Predaj začne 31. decembra. Prémiový model sa do predaja dostane až 9. januára za cenu 190 eur. Či sa hodinky dostanú do predaja aj na iné trhy, zatiaľ nie je známe.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.