Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

HTC TWS Plus - lacné, odolné a s 86 hod. výdržou

HTC TWS Plus - lacné, odolné a s 86 hod. výdržou
Zdroj | HTC
Richard Pliešovský
HTC TWS Plus - lacné, odolné a s 86 hod. výdržou
Zdroj | HTC
Zdroj | HTC

HTC, kedysi uznávaný producent smartfónov, sa dnes špecializuje viac na výrobu a vývoj headsetov, v jeho ponuke však nájdeme aj slúchadlá.

Najnovším modelom, ktorý výrobca pripravil sú plne bezdrôtové slúchadlá HTC True Wireless Earbuds Plus. Prichádzajú s elegantným dizajnom s pomerne krátkymi stopkami a gumenými koncovkami do uší.

Pozrite si

HTC VIVE Pro 2 – vylepšený VR headset s rozšírenou realitou a 5K

HTC Earbuds Plus podporujú Bluetooth 5.0, sú vybavené „vetruodolnými“ mikrofónomi na hornej a zadnej strane. Slúchadlá majú aktívny filter hluku (ANC), redukciu okolitého hluku (ENC) a režim transparentného zvuku. Stupeň ochrany IPX5 sa postará o ich vodotesnosť a odolnosť voči potu.

Zdroj | HTC

Nabíjacie puzdro má tri kontrolky, ktoré zobrazujú aktuálnu kapacitu batérie. Výdrž batérie v slúchadlách je pri aktívnej redukcii hluku 4,5 hodiny, ak si ju vypnete, získate až 6 hodín. Puzdro podporuje rýchle nabíjanie cez USB-C port, celková výdrž slúchadiel s dobitím v puzdre je 86 hodín.

Zdroj | HTC

HTC True Wireless Earbuds Plus sa budú predávať v bielom a čiernom prevedení za 95 dolárov. Európske ceny a dátum spustenia predaja nie sú momentálne známe. Ak sa podarí výrobcovi udržať cenu pod 100 eur, môže ísť o zaujímavú alternatívu na slúchadlá s ANC a tiež dobrý tip na vianočný darček.

Zdroj