Reklama

HTC Sensation XE s Beats Audio a brutálnym výkonom

PR článok

Určite si spomeniete na špičkový smartfón Sensation, ktorý vo svojej dobe prekonal svojich konkurentov. Úspešný model však dostal poriadny mladícky facelift, pričom v spolupráci so značkou Beats Audio sme vytvorili model Sensation XE. Novinka má vylepšený hardvér, ale i softvér a predajné balenie s výbornými slúchadlami Beats Audio. Čo viac si priať pod stromček?

HTC Sensation XE

Až 1,5 GHz dvojjadrový procesor

Nájdite už len niekoho, kto vás so Sensation XE obdaruje. Môžete sa však obdarovať aj sami. Náš nový model je už v predaji za veľmi prijateľnú cenu, ktorá je vzhľadom na výbavu veľmi priaznivá. Ale späť k špičkovej výbave. HTC Sensation XE patrí jednoznačne medzi to najlepšie, čo naši vývojári dokázali v poslednej dobe v oblasti smartfónov „poskladať“. Pôvodný dvojjadrový procesor Qualcomm bol pretaktovaný na frekvenciu 1,5 GHz, 768 MB RAM a 1,1 GB ROMA pamätí plne postačí aj najnáročnejším používateľom. V balení je však pribalená aj 16 GB microSDHC karta!

HTC Sensation XE

HTC Sense 3.0 – nový zážitok

To ale zďaleka nie je všetko, čo HTC Sensation XE dokáže. Vďaka vysokorýchlostnému pripojenie HSPA v sieti operátora môžete surfovať do rýchlosti 14,4 Mbps, v sieťach Wi-Fi však rádovo ešte viac. Nechýba ani najnovšie Bluetooth 3.0 s A2DP profilom či GPS modul, ktorý bez najmenších problémov spolupracuje s Google Mapami. Sme hrdí aj na to, že v najnovšom operačnom systéme Android 2.3.4 nájdete úplne novú nadstavbu HTC Sense 3.0, ktorá ešte viac zjednodušuje prácu so smartfónom. Mimochodom, rozmery nového modelu Sensation XE sú 126,1 x 65,4 x 11,3 mm a hmotnosť dosahuje príjemných 151 gramov.

HTC Sensation XE

Špičkový zvuk vďaka slúchadlám Beats Audio

Jedným z hlavných lákadiel a pozitív oproti konkurencii je multimediálna stránka HTC Sensation XE. Prvým príkladom je špičkový S-LCD displej s uhlopriečkou 4,3-palca (109 mm) a extrémne jemným rozlíšením 540 x 960 bodov. Samozrejme je plne dotykový s technológiou multitouch. Druhým lákadlom z oblasti multimédií je 8 Mpx fotoaparát s autofókusom a LED bleskom a Full HD videom pri 30 fps. Do tretice všetko dobré, vlastne to najlepšie. V balení totiž nájdete špičkové „štuplové“ slúchadlá Beats Audio, ktoré v spolupráci so špeciálnym nastavením v prehrávači premenia vaše skladby do úplne inej dimenzie. Aby sme nezabudli, naša novinka je v predaji za cenu 559,00 €.

HTC Sensation XE

Foto: HTC, TECHBOX.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.