Reklama

HTC, Orange a Sygic darujú Sygic Aura do troch modelov!

Števo Porubský

Určite ste si všimli, že v ponuke Orange sa už dávnejšie objavili modely HTC Desire HD a Desire Z. Doplnili tak široké portfólio produktov HTC, najmä dosluhujúcu vlajkovú loď Desire. Dnes spoločnosti Orange, HTC a Sygic oznámili, že zákazníkom dajú k týmto trom modelom niečo celkom zadarmo!

 HTC Desire

Tým darčekom bez nároku na zaplatenie bude navigačný softvér Sygic Aura vrátane máp celej Európy, o ktorej update sme vás informovali len nedávno (Nová Sygic Aura a Mobile Maps 10 zadarmo!). Ak si teda vyberiete jeden z trojice modelov HTC (Desire, Desire HD, Desire Z), získate k nemu kupón na aplikáciu Sygic Aura GPS Navigation. Tú si následne budete môcť stiahnuť cez Android Market. Navigácia Sygic Aura je rovnako určená pre automobilovú dopravu, ako aj pre chodcov. Pred prvým použitím je potrebné mapové podklady stiahnuť prostredníctvom pripojenia na internet. Neskôr budú automaticky načítané z internej pamäte alebo pamäťovej karty zariadenia. Navigácia obsahuje 3D mapy terénu a budov, vypočíta najrýchlejšiu trasu, obsahuje turn-by-turn funkcie, ovládanie programu a hlasové povely v slovenčine, asistenciu radenia do jazdných pruhov, cestné návestia, rýchlostné výstrahy a bezpečnostné kamery.

HTC Desire HD

„Sme veľmi radi že môžeme poskytnúť náš produkt práve používateľom smartfónov HTC na Slovensku v sieti Orange. Navigácia Sygic Aura naplno využíva výpočtový potenciál týchto zariadení a toto spojenie je ideálnou kombináciou.“ povedal Michal Štencl, zakladateľ a riaditeľ spoločnosti Sygic a.s.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.