Reklama

HTC oficiálne vstúpilo na slovenský trh + ceny nových telefónov!

Števo Porubský

Taiwanská spoločnosť HTC včera na tlačovej konferencii oficiálne oznámila, že vstupuje so svojimi produktmi na slovenský trh. Po Česku, Poľsku a Maďarsku tak konečne oficiálne zastúpenie výrobcu špičkových smartfónov bude aj na Slovensku. „HTC: quietly brilliant“ je tak realitou aj u nás.

HTC Desire
Posledná novinka HTC, model Desire

O plánovanom vstupe HTC na náš trh sme už nejaký ten čas vedeli, no spoločnosť sa akosi v minulom roku nie a nie rozhýbať k tomuto kroku. Po predstavení množstva zaujímavých smartfónov v minulom, a hlavne aj začiatkom tohto roka, bolo oznámené, že HTC bude aj na Slovensku. Okrem toho sa zmenilo motto spoločnosti na „HTC: quietly brilliant“  (HTC: nenápadne skvelý). Včera na tlačovej konferencii Florian Seiche, viceprezident HTC Europe, tak oficiálne predstavil HTC na Slovensku. Claudia Petöová, Country manažérka HTC pre SR, zas prezradila túžbu dostať sa s predajom HTC na Slovensku medzi prvú trojku výrobcov smartfónov a zabrať až 25% tzv. prémiového segmentu mobilných telefónov.

HTC oficialne v SR

Vera Wisterová (moderátorka), Florian Seiche (viceprezident HTC Europe), Bartosz Zuk (Product Manager HTC), Claudia Petöová (Country Manager pre SR)

Výrobca s niekoľkoročnou tradíciou výroby smartfónov a PDA na náš trh prichádza so štvoricou najnovších zariadení, ktoré ste už mali možnosť vidieť aj na našom portáli či na stránkach časopisu BCMOBIL & TECHBOX. Na Slovensku budú okrem iných aj najnovšie modely – Smart (180 €), HD mini (390 €), Legend (450 €) a Desire (480 €). Ceny sú oficiálne odporúčané a s DPH. Samozrejme v predaji budú aj ďalšie zariadenia HTC, ktoré boli predstavené už dávnejšie. Recenzie modelov Desire a Legend nájdete aj v najnovšom čísle časopisu BCMOBIL & TECHBOX už 13.5.2010.

HTC oficialne v SR

Claudia Petöová (Country Manager pre SR)

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.