Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

HTC Desire a Legend v nových farbách!

HTC Desire a Legend v nových farbách!
Marek Šimunek
HTC Desire a Legend v nových farbách!

Obľúbenosť operačného systému Android je neodškriepiteľná, a nie len na našom rodnom Slovensku sa často s týmto operačným systémom spája taiwanský výrobca HTC, ktorého smartfóny Desire a Legend sú medzi našincami obľúbené najmä vďaka zariadeniu do dotovaných ponúk operátorov.

HTC Legend Phantom Black

Kultový smartfón HTC Legend, ktorý nahradil veľmi obľúbený model HTC Hero bude na našom trhu dostupný okrem pôvodnej strieborno – hliníkovej farby aj v novom elegantnom čiernom prevedení nazvanom Phantom Black. Samozrejme na kvalitnom spracovaní zariadenia, ktorého telo je vytvorené brúsením z jedného kusu hliníka, sa nič nemení. Aj v našich končinách veľmi obľúbené dvojča prvého Google telefónu, HTC Desire sa bude pýšiť novým farebným vyhotovením v štýlovo pôsobiacej bielej farbe Brilliant White. Podľa tlačovej správy HTC Legend Phantom Black a HTC Desire Brilliant White korunujú kvalitu používateľskej skúsenosti exkluzívnym a prémiovým prevedením.

HTC Desire Brilliant White

Nové verzie HTC Legend Phantom Black a HTC Desire Brilliant White budú na našom trhu dostupné prostredníctvom mobilných operátorov a maloobchodnej siete od októbra tohto roku za nezmenenú cenu.