Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

HTC Desire 10 je inšpirovaný dizajnovým štýlom Art Deco

HTC Desire 10 je inšpirovaný dizajnovým štýlom Art Deco
Zdroj | HTC
Imrich Maťo
HTC Desire 10 je inšpirovaný dizajnovým štýlom Art Deco
Zdroj | HTC
Zdroj | HTC

HTC avizovalo na 20. septembra odhalenie niečoho nového, zaujímavého, čo by malo upútať pozornosť jeho fanúšikov. A možno aj iných. Stalo sa. Výrobca predstavil nový smartfón radu Desire, model HTC Desire 10 Lifestyle.

Pozrite si

HTC 10 – návrat legendy vo veľkom, ale drahom štýle

HTC sa pochválilo, že v prípade Desire 10 sa dizajnovo inšpirovalo štýlom Art Deco, pričom sa ale netají, že zároveň vychádzal z rovnakých kontúr, aké má HTC 10.

V každom prípade do tela s parametrami 156,9 x 76,9 x 7,7 mm a 155 g osadil 5,5” Super LCD displej s HD rozlíšením.

Zdroj | HTC

Povedzme si o novom HTC Desire 10 Lifestyle ešte zopár obligátnych technických parametrov. A začnime výkonovými súčasťami. HTC použilo starý známy 4-jadrový procesor Snapdragon 410.

Dostupné majú byť dve pamäťové verzie, a to 2/16 GB a 3/32 GB RAM/ROM. Slot microSD karty pojmä médium do 2 TB.

Nadšencov fotografie láka 13 Mpx hlavným fotoaparátom s výraznou, nad povrch vystúpenou optikou s clonou f/2,2 a ohniskovou vzdialenosťou 28 mm. Obraz zachytáva BSI senzor, zaostrovaniu napomôže autofókus a prisvetleniu LED dióda.

Pozrite si

HTC One A9s – takto vyzerá upgrade?

Zdroj | HTC

Predná kamera má BSI senzor s 5 Mpx rozlíšením a optiku charakterizuje clona f/2,8 a ohnisková vzdialenosť 33,7 mm. Oba fotoaparáty zaznamenajú Full HD video.

Súčasti konektivity, ako Micro USB či LTE, Wi-Fi a Bluetooth, ktoré sú samozrejmou súčasťou smartfónu, netreba obzvlášť pripomínať. No predstavte si, HTC Desire 10 Lifestyle má dokonca aj 3,5 mm jack. 🙂

Zdroj | HTC

O kvalitný zvukový výstup sa postarajú reproduktory HTC BoomSound Hi-Fi Edition s podporou High-Res zvuku. Napomáha tomu aj vstavaný zosilňovač. Energiu smartfónu zabezpečuje 2 700 mAh batéria.

Tlačová správa pre Českú republiku a Slovensko hovorí o dvoch farebných variantoch, Stone Black a Polar White. O časovej dostupnosti a cene sme sa ale zatiaľ nič oficiálne nedozvedeli.

Zdroj