Reklama

HP Spectre X360 sa dočkal drobného tuningu

Zdroj | HP
Marek Šimunek
Zdroj | HP
Zdroj | HP

Spoločnosť HP okrem 8″ tabletu a šialeného a hlavne zakriveného all-in-onepočítača v rámci aktualizácie svojich počítačov predstavila aj inovovanú verziu svojej vlajkovej lode v podobe modelu Spectre X360. Novinka sa pritom nijako nezmenila v dizajne, ak teda neberieme do úvahy novú farbu. Stále je možné notebook pretočiť o 360° a získať tak z neho takmer tablet.

Pozrite si

HP Spectre X360 – prekvapivý hybrid s výborným výkonom

https://youtu.be/MKOfLQ1fE_0

Zachované ostalo aj hliníkové telo, ale úprav sa dočkali vnútornosti. Pribudli teda nové procesory Intel Skylake (Core i5 a Core i7). HP deklaruje pri novinke výdrž na úrovni 13 až 15 hodín podľa použitého procesora a displeja. Spectre X360 pre tento rok totiž dostal do vienka okrem Full HD displeja aj možnosť vybaviť si notebook dotykovým QHD displejom (2 560 x 1 440 px).

Zdroj | HP

Základný model ponúkne samozrejme naďalej Full HD displej, procesor Intel Core i5, 4 GB operačnej pamäte a 128 GB SSD disk. Okrem toho však bude k dispozícii aj model s 8 GB operačnej pamäte a 256 GB SSD diskom.

Zdroj | HP
Pozrite si

Už aj HP má vlastnú Yogu, volá sa Spectre x360

Samozrejmosťou je podsvietená klávesnica, plnohodnotný HDMI port, mini DisplayPort a trojica USB 3.0 portov. Jeden z nich je pritom napájaný neustále, takže Spectre X360 môžete využiť aj ako externú batériu pre váš smartfón, alebo tablet.

https://youtu.be/O7AN8WsLcGY

Nový HP Spectre X360 sa začne predávať ešte tento mesiac, pričom cena základného modelu bude 1 299 USD. K dispozícii bude aj špeciálna verzia notebooku s označením Bang & Olufsen edition, ktorá poskytne okrem audia od tejto známej spoločnosti aj novú farbu označovanú ako Ash Silver.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.