Reklama

HP Pavilion dv6 Rossignol Edition: overený výkon v lákavejšom balení

Dominik Fúsek

Spoločnosť HP to so štýlovými notebookmi vie. Určite ste už aspoň počuli o jeho netbooku pre dámy (HP Mini 210 Vivienne Tam Edition: motýle pre dámy naživo), teraz sa výrobca rozhodol doplniť svoj rad Pavilion dv6. V spolupráci so známou spoločnosťou Rossignol, ktorá sa zaoberá výrobou príslušenstva najmä pre zimných športovcov, prináša dvojicu notebookov Pavilion dv6 Rossignol Edition. Na svoje si prídu tak muži, ako aj ženy. Ak ste teda fanúšikom oboch značiek a potrebujete nový počítač, neváhajte! Novinky budú ponúkané v limitovanej edícii a neobídu ani náš trh.

HP Pavilion dv6 Rossignol Edition

Ak patríte medzi aktívnych zimných športovcov, zrejme budete poznať aj značku Rossignol. Práve s ňou spojila svoje sily spoločnosť HP a poskytne dva modely radu Pavilion dv6 v limitovanej edícii. Model s prídavkom  Attraxion VIII Echo je určený najmä pre dámy a výrobca ho oživil výraznými fialovými farbami. Naopak, model Pavilion dv6 Rossignol Freeride S7 je určený pre pánov a štandardná čierna je doplnená hnedými odtieňmi.

HP Pavilion dv6 Rossignol Edition

Ak ste si mysleli, že sa v tak elegantnom tele nenachádza kvalitná výbava, čaká vás milé prekvapenie. Novinkám prakticky nič nechýba a poskytujú veľmi dobrý výkon. Základom funkčnej výbavy sú procesory Intel Core i5 a 15,6 palcový HD LED displej. Ďalej sú prítomné 500 GB hardisk, DVD mechanika, 4 USB porty či operačný systém Microsoft Windows 7 Home Premium. Čerešničkou na torte sú kvalitné reproduktory od Altec Lansing. A cena? Notebooky sa na Slovensku objavia už v januári, odporúčaná cena je 699 €.

HP Pavilion dv6 Rossignol Edition

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.