Reklama

HP má nové multimediálne notebooky a inovovaný rad G

Marek Šimunek

Spoločnosť Hewlett-Packard vo svojej včerajšej tlačovej správe oznámila aktualizáciu svojich notebookov. Inovovaných dizajnérskych prvkov a vyššieho výkonu sa dočkali multimediálne notebooky radu HP Pavilion a základný rad G. Netbook HP Mini 110 sa okrem nových farebných prevedení dočkal aj voliteľnej 6 článkovej batérie, ktorá ho pri živote udrží až 8 hodín.

HP DV7

Notebooky HP Pavilion dv3, dv6 a dv7 sú známe svojim multimediálnym zameraním a zaujímavým dizajnom, ktorý v sebe zahŕňa kovové telo a dotykové textúry z leptaného kovu. V nových verziách ponúkajú ešte viac multimediálnej zábavy a vyšší výkon. Všetky notebooky radu Pavilion sú vybavené čítačkou odtlačkov prstov, ktorá v spojení s aplikáciou HP SimplePass účinne a jednoducho zabezpečí váš notebook proti prístupu nepovolaných osôb. Multimediálnych nadšencov poteší technológia Dolby Advanced Audio, ktorá v spojení s reproduktormi Altec Lansing spríjemní sledovanie filmov alebo počúvanie obľúbenej hudby. Model HP Pavilion dv7 navyše disponuje aj subwooferom HP Triple Bass, pre ešte lepšie zvýraznenie basov. Takmer za samozrejmosť sa dá pokladať prítomnosť web kamery s technológiou HP TrueVision, ktorá automaticky optimalizuje snímaný obraz na základe okolitých svetelných podmienok. Za zmienku určite stojí aj funkcia HP QuickWeb, ktorá užívateľom umožní prezeranie internetových stránok bez nutnosti spustenia hlavného operačného systému. Nové modely Pavilion by mali byť dostupné v priebehu mesiaca máj v cenách od 819 € za model dv3, od 709 € za model dv6 a od 879 € za model dv7.

HP G72

Základný rad notebookov HP G62 bude dostupný v novej čiernej farbe, prípadne v ladne striebornej farbe „biscotti“ a model HP G72 bude vyhotovený v čiernom prevedení. Inovované procesory ponúkajú vyšší výkon. Nájdeme tu najnovšie procesory Intel Core i3-350M a Intel Pentium T4500 pre model G72 a AMD Athlon II pre model G62. Základné modely HP G62 a G72 budú dostupné na predajniach v priebehu mesiaca máj za ceny od 615 € za model G62 a 798 € za model G72.

HP mini

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.