Reklama

Honor Watch ES majú 95 tréningových režimov a 10 dňovú výdrž

Richard Pliešovský

Ak je niekto nerozhodný, určite mu na rýchlosti výberu nepridá obrovská ponuka smarthotiniek rôznych značiek. Honor na IFA 2020 predstavil svoj ďalší model. Možno práve tento bude váš favorit.

Honor Watch ES prezentuje spoločnosť ako inteligentné hodinky „fashion fitness“.  Novinka disponuje obdĺžnikovým 1,64-palcovým AMOLED displejom, ktorý sa k zápästiu pripína silikónovým remienkom. Displej má rozlíšenie 456 x 280 pixlov s 326 ppi.

Podľa výrobcu dokážu hodinky pracovať na jedno nabitie až 10 dní, pričom na ich plné nabitie vám bude stačiť 100 minút. Týždňovú výdrž má zaistiť len 30-minútové nabíjanie.

Honor sa pýši podporou 95 fitness režimov s automatickým rozoznávaním tréningu. Je to naozaj slušné portfólio a veľká istota, že si v ňom nájdete aj ten „svoj“ šport. Nechýbajú štandardné režimy (beh, cyklistika) či exotickejšie (latinskoamerické tance, tai-chi, kriket, parašutizmus).

Medzi zaujímavé a hlavne praktické fitness režimy môžeme zaradiť Cvičenie v práci, Rýchľe spaľovanie tukov alebo Posilnenie srdca a pľúc. Dôležitou súčasťou hodiniek sú fitness kurzy – dvanásť animovaných tréningových cvičení, ktoré vám ukážu priebeh a diagramy cvičenia.

Pozrite si

Honor Watch Magic – zaujímavé smart watch za zaujímavú cenu

Hodinky ponúkajú aj ďalšie nástroje pre kontrolu a udržanie všeobecného zdravia, napríklad monitoring okysličenia krvi (SpO2), ktorý sleduje hladiny nasýtenia kyslíkom v krvi. Nájdete tu stresové mapy (TruRelax), ktoré Honor ponúka aj v iných smarthodinkách, monitor srdcového tepu (TruSeen 4.0), monitoring spánku, dychové cvičenia, sledovanie krokov a aktivít. Pre dámy je tu užitočná funkcia sledovania ženského cyklu.

Cez Honor Watch ES môžete skontrolovať predpoveď počasia, ovládať prehrávanie hudby a v neposlednej miere získavať hlásenia zo smartfónu o prijatých správach, mailoch alebo telefonických hovoroch.

Hodinky sú vodovzdorné do 50 metrov (5 ATM), majú 4 GB internej pamäte a Bluetooth 5.0. Watch ES disponujú jediným tlačidlom umiestneným na pravej strane v strede. Samotné hodinky majú hmotnosť 21 gramov, dĺžku 30 mm a hrúbku 10,7 mm, čo sú prijateľné hodnoty.

Cena hodiniek je 99 eur, na výber sú v troch farbách (Meteorite Black, Coral Pink, Icelandic White).

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou redaktora na výstavu IFA 2020 v Berlíne ďakujeme Oficiálnemu zastúpeniu Berlínskych veľtrhov v SR.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.