Reklama

Honor 4C: Dosť veľa muziky za málo peňazí

Zdroj | Honor
TECHBOX
Zdroj | Honor
Zdroj | Honor

Honor 4C

Novinka od čínskeho výrobcu ponúkne hlavne zaujímavy pomer ceny a výkonu. Hlavným prvkom telefónu, ktorý podporuje používanie dvoch SIM kariet súčasne je päťpalcový IPS displej s rozlíšením 1 280 x 720 pixelov.

Honor 4C

Telefón síce ponúkne až osemjadrový procesor, ale jeho frekvencia dosahuje 1,2 GHz, čo dnes môžeme považovať za slabší priemer. Ten má spoločne s 2 GB operačnej pamäte zabezpečiť plynulý chod operačného systému Android, ktorý sa ale v zariadení nenachádza v najnovšej verzii. Honor 4C ponúkne Android 4.4 KitKat, ktorý dopĺňa grafická nadstavba EMUI 3.0

Honor 4C

Tieto odpustitelné nedostatky ale Honor 4C doháňa pri fotoaparáte, ktorý má rozlíšenie 13 Mpx a dopĺňa ho predná kamera s rozlíšením 5 Mpx. Na ukladanie fotografií, videí a ďalších súborov je pripravená vnútorná pamäť s veľkosťou 8 GB, ktorú je možné rozšíriť pomocou microSD karty.

Honor 4C

Pri päťpalcovej uhlopriečke displeja sa toho veľa s rozmermi vymyslieť nedá, čínski inžinieri sa ale snažili popasovať sa aspoň s hrúbkou, ktorú dokázali stlačiť na hodnotu 8,8 milimetra. Smartfóny s takto veľkými displejmi majú často problém s výdržou batérie, Honor 4C bude s týmto neduhom bojovať pomocou batérie s kapacitou 2 550 mAh. Technológia SmartPower 2.5 má pomôcť zvýšiť výkonnosť batérie až o 30%.

A teraz tá najdôležitejšia cena. Honor 4C sa na našom trhu nachádza od 4. 6. a pri jeho technickej špecifikácii nás pohľad na cenovku milo prekvapil. Novinka sa predáva za 159€.

Honor 4C

Zdroj a foto: Honor

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.