HONOR 10 Lite sa predáva už aj na Slovensku, jeho ceny sú zaujímavé

Zhruba mesiac pre minuloročnými Vianocami bol predstavený, a v tom čase na čínsky trh uvedený, ďalší smartfón značky Honor. Tento raz to bol model HONOR 10 Lite. Včera sme sa ho oficiálne dočkali konečne aj u nás.

recenziaHonor 10 Lite – štýlovka „za babku“ s kompromismi

Samotný telefón sme vám predstavili ešte v čase jeho uvedenia, preto si len v stručnosti zrekapitulujme jeho hlavné parametre. Vizuálne nový HONOR 10 Lite zaujme predovšetkým 6,21-palcovým displejom s rozlíšením 1 080 x 2 340 px a pomerom strán 19,5:9. Prednú stranu, okrem hrubšieho rámčeka naspodku, charakterizuje aj 24 Mpx selfie fotoaparát.

Pozrite siHonor 10 Lite – osekaný Honor 10 dostal Kirin 710

Na zadnej strane, ktorá je efektne vytieňovaná, je popri snímači odtlačkov aj duálny fotoaparát s 13 Mpx a 2 Mpx senzormi. Fotoaparátom nechýba neodmysliteľná umelá inteligencia.

HONOR 10 Lite je poháňaný osemjadrovým procesorom Kirin 710, ktorému sekunduje 3 GB RAM. Interná pamäť telefónu prichádza v dvoch variantoch, a to 32 GB a 64 GB. Pamäť možno rozšíriť až na 512GB pomocou microSD karty.

Na našom trhu bude HONOR 10 Lite k dispozícii vo variante Sapphire Blue, elegantný Midnight Black a originálny Sky Blue. No a teraz tá najpodstatnejšia informácia. Smartfón má u nás stanovené odporúčané maloobchodné ceny 219 € (32 GB variant) a 229 € (64 GB verzia).

Novinku nášho trhu, HONOR 10 Lite, už testujeme a čoskoro vás oboznámime s praktickými skúsenosťami z jeho používania. Ako sa vám zatiaľ pozdáva?

Komentáre k článku