Reklama

Hodnoťte: Slovák vymyslel drevený držiak pre smartfóny a tablety

Patrik Kimijan

Úspech Slovákov s mininabíjačkou CulCharge inšpiruje, najnovšie pokúša šťastie na Indiegogo Martin Lukács so svojím dreveným držiakom pre smartfóny a tablety. Čo naň poviete?

Jozef Žemľa a Viktor Reviliak vymysleli miniatúrnu 6 cm USB nabíjačku a cez crowdfunding na jej výrobu vyzbierali viac ako 90 tisíc dolárov, hoci cieľ, ktorý si dali, bol šesťkrát menší. Aktuálne beží na Indiegogo projekt nášho čitateľa Martina Lukácsa, jeho cieľom je za dva mesiace vyzbierať 3 000 dolárov na výrobu dreveného držiaka pre smartfóny a tablety.

Na indiegogo.com môžete My dream holder podporiť sumou od 5 do 400 EUR, za najvyšší príspevok získate v prípade úspechu kampane 35 držiakov. My sa v článku zámerne zdržíme akéhokoľvek hodnotenia, pretože chceme, aby ste Martinov nápad ohodnotili v komentároch vy, naši čitatelia.

Predstavenie projektu My dream holder:

Dobrý deň, volám sa Martin Lukács a rád by som Vám predstavil môj projekt.

My dream holder je univerzálny držiak pre všetky druhy a typy telefónov a tabletov. Je jedinečný a výnimočný tým, že ho môžete pripevniť na väčšinu bežne používaných materiálov ako je stena, drevo, sklo, kachličky, kov a iných. Držiak Vám bude slúžiť pri každodenných činnostiach ako cvičenie, varenie, pozeranie filmov, počúvanie hudby pri práci či zábave a mnohých ďalších. S držiakom My dream holder sa ľahko manipuluje a svojím jednoduchým dizajnom ideálne zapadne do akéhokoľvek prostredia.

My dream holder

My dream holder

V jednom balení dostanete držiak a 4 stredové štvorce, z ktorých každý vďaka ultra silnej lepiacej páske upevníte na vami zvolenom mieste bez obáv, že by držiak spadol.

My dream holder

My dream holder

My dream holder

My dream holder je ekologický produkt vyrobený z prírodného materiálu – dreva. Vďaka ekologickému programu za každý strom, použitý na výrobu držiaku, zasadíme 3 ďalšie.

My dream holder

Svoj držiak si môžete vybrať z veľkého množstva farebných prevedení.

foto: indiegogo.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.