Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hodinky Huawei Watch Buds v sebe ukrývajú audio prekvapenie

Hodinky Huawei Watch Buds v sebe ukrývajú audio prekvapenie
Zdroj | Huawei central
Michal Sobek
Hodinky Huawei Watch Buds v sebe ukrývajú audio prekvapenie
Zdroj | Huawei central
Zdroj | Huawei central

Spoločnosť Huawei zjavne rada experimentuje, čoho dôkazom sú pripravované smart hodinky Watch Buds. Ich anomáliou je to, že v sebe ukrývajú plnohodnotné bezdrôtové slúchadlá. Majú šancu na úspech?

Huawei ich mal predstaviť už 2. decembra, to sa ale v dôsledku úmrtia bývalého čínskeho prezidenta preložilo na zatiaľ neznámy dátum. Vyzerajú skutočne zaujímavo, ale hlavne nevídane. Takéto niečo sme ešte od renomovaného výrobcu ešte nevideli.

Dokonca na sociálnej sieti Twitter sme mohli vidieť produktové video potvrdzujúce fakt, že smart hodinky Huawei Watch Buds sa skutočne do predaja dostanú a bude si ich možné reálne kúpiť.

Obsah pokračuje pod reklamou

Na prvý pohľad pôjde o bežné smart hodinky s kruhovým dizajnom. Rámčeky okolo displeja vyzerajú byť pomerne úzke a na pravom boku bude aj rotačná korunka, pomocou ktorej sa budete lepšie orientovať v prostredí HarmonyOS.

Veko s displejom sa však bude dať vyklopiť nahor a vo vnútri sa bude ukrývať dvojica bezdrôtových slúchadiel. Samotné telo hodiniek tak bude slúžiť aj na nabíjanie slúchadiel a na ich úschovu.

Samotné slúchadlá vyzerajú skutočne minimalisticky. Majú čiernu a striebornú farebnú kombináciu a mohlo by ísť o vhodné riešenie napríklad pre bežcov, ktorým nevadí mať v uchu slúchadlá. Podľa dizajnu ani nebudú z uší veľmi vytŕčať.

Ďalšie informácie zatiaľ nevieme, ani čo sa týka nejakých parametrov displeja, predpokladáme, že pôjde o AMOLED panel, výbavy senzorov, výdrže batérie a parametrov samotných bezdrôtových slúchadiel.

Bude zaujímavé sledovať, na úkor ktorých komponentov a senzorov Huawei do smart hodiniek vložil túto dvojicu bezdrôtových slúchadiel a zaujíma nás aj ich kvalita prednesu. Dôležité bude aj to, ako si výrobca poradí s výdržou batérie samotných hodiniek.

Najskôr musíme počkať na Huawei, kedy oficiálne oznámi dátum predstavenia týchto zaujímavých smart hodiniek, kde sa dozvieme aj ich cenu. Bude nás ale zaujímať, či sa tento kúsok objaví aj na globálnom trhu alebo ostane len za bránami Číny.

Zdroj