Reklama

Hľadáte prémiovú hernú klávesnicu? Razer Ornata V2 je teraz o 53 € lacnejšia

Zdroj | Razer
Tomáš Šmidák
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Spoločnosť Razer patrí vo svete herných zariadení a periférií medzi tie najlepšie z najlepších. Razer Ornata V2 je prémiová herná klávesnica, ktorá okrem špičkového spracovania a RGB podsvietenia ponúka aj inovatívne spínače Hybrid Mecha-Membrane. Teraz je navyše v zľave 45 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Razer Ornata V2 je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám každého hráča. Nezáleží na tom či ste amatér alebo profesionál. Je štandardného formátu, čo znamená, že máte k dispozícií aj kompletnú numerickú klávesnicu. Zaujímavosťou tejto klávesnica je odnímateľná podložka pod ruky tzv. wrist rest. V tomto prípade sa však dá hovoriť skôr o vankúšiku, ktorý je potiahnutý umelou kožou.

Zdroj | Razer
Pozrite si

Klávesnica je osadená spínačmi Hybrid Mecha-Membrane. Tie by mali spájať to najlepšie z oboch svetov. Kombinujú totiž rýchlu a presnú reakciu mechanických spínačov s odozvou a pocitom klasických membránových kláves.

Zdroj | Razer

Každý klik by teda mal stáť za to. K dispozícií je tiež niekoľko programovateľných kláves, ktoré vám môžu dodať taktickú výhodu voči vašim spoluhráčom. V pravom hornom sa navyše nachádza digitálne koliesko, ktoré si môžete naprogramovať na vami zvolené funkcie.

Zdroj | Razer
Pozrite si

BMW i4 M50: Elektromobil, ktorý vám garantuje skvelý zážitok z jazdy

Nakoľko ide o Razer klávesnicu, je k dispozícii aj RGB podsvietenie Razer Chroma. To vie zobrazovať až 16,8 milióna farieb a v ponuke sú tiež takmer neobmedzené možnosti nastavenia. Okrem klasických profilov si viete vytvoriť aj svoje vlastné či si nechať automaticky prispôsobiť podsvietenie k hre, ktorú práve hráte.

Zdroj | Razer

Drôtová herná klávesnica Razer Ornata V2 prišla na trh ku koncu roka 2020 za cenu 117,82 €. Dnes si ju viete kúpiť o 53,61 € lacnejšie za cenu 64,21 €.

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.