Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hľadáte kvalitné ANC štuple? Sony WF-1000XM4 teraz kúpite s 22 % zľavou

Hľadáte kvalitné ANC štuple? Sony WF-1000XM4 teraz kúpite s 22 % zľavou
Zdroj | Sony
Tomáš Šmidák
Hľadáte kvalitné ANC štuple? Sony WF-1000XM4 teraz kúpite s 22 % zľavou
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Sony dlhodobo patrí, medzi najlepších výrobcov audio techniky. S modelovou radou WH-1000XM sa značke podarilo už niekoľkokrát obhájiť titul najlepších ANC Bluetooth slúchadiel na trhu. Niektorí používatelia však prahli po niečom praktickejšom na každodenné nosenie.

Preto výrobca v roku 2019 predstavil nový rad štupľových slúchadiel WF-1000XM. Ten si prepožičiava technológie z vlajkovej rady WH a prináša ich do menšieho balenia. Najnovšie slúchadlá WF-1000XM4 sú považované za najlepšie bezdrôtové štuple s ANC na trhu. A vy si ich teraz môžete kúpiť o 60 € lacnejšie.

Zdroj | Sony
Obsah pokračuje pod reklamou

Sony WF-1000XM4 sa držia dizajnového jazyka série WH. Na výber sú dvoch farbách a to čiernej a bielej. Čierna verzia má na sebe kontrastné prvky medenej farby a biela zlatej. Celkovo pôsobia veľmi elegantným a moderným dojmom. Podobne je na tom aj krabička, ktorá je od predošlého modelu výrazne menšia a praktickejšia.

V každom slúchadle sa nachádza 6 mm menič, ktorý vám sprostredkuje naozaj výborné hudobné podanie. Sony slúchadlá sú známe najmä pre svoje hlboké a prekreslené basy, čo platí aj v tomto prípade. Ak by vám ale prednastavený zvukový profil nevyhovoval, môžete si ho jednoducho zmeniť v aplikácií Sony, ktorá je jednoduchá a intuitívna. Nastavovať si tiež môžete režimy ovládania či účinnosť ANC.

O čo najlepšie aktívne potlačenie hluku sa stará procesor V1. Ten vás v kombinácií s integrovanými mikrofónmi preniesť do úplného ticha behom sekundy. Nie nadarmo dostali slúchadlá titul najlepšie ANC štuple na trhu. Odfiltrujú totiž všetko od idúcich áut, cez hluk lietadla, až po rušnú kaviareň. Vďaka funkcii Automatic Wind Noise Reduction tiež môžete dať zbohom nepríjemným zvukom vetra, nakoľko tie slúchadlá odfiltrujú tiež.

Výdrž batérie je 36 hodín respektíve 24 hodín so zapnutým ANC. Slúchadlá sú tiež odolné voči prachu a vode podľa certifikácie IPX4. Predošlá generácia touto certifikáciou nedisponovala, čo odradilo od kúpy nejedného aktívne žijúceho používateľa. Podporujú tiež všetky populárne audio kodeky vrátane LDAC. Nechýba ani funkcia 360° Reality Audio či bezdrôtové nabíjanie.

Sony WF-1000XM4 prišli na trh na konci roka 2021 za cenu 279,99 €. Vy si ich teraz môžete kúpiť s 22 % zľavou za cenu 219 €.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.