Reklama

Hľadáte akčnú kameru na leto? DJI Osmo Action 2 teraz kúpite o 130 € lacnejšie

Zdroj | DJI
Tomáš Šmidák
Zdroj | DJI
Zdroj | DJI

Značka DJI patrí dlhodobo medzi lídrov v oblasti dronov a profesionálneho príslušenstva pre kamery. V roku 2019 predstavila spoločnosť svoju prvú akčnú kameru DJI Osmo Action, ktorá si vďaka svojej odolnosti, pokročilej stabilizácií a kvalitnému obrazu, získala priazeň mnohých používateľov. DJI Osmo Action 2 so sebou priniesla to isté a ešte viac, v kompaktnejšom balení. Teraz si ju môžete navyše kúpiť so zľavou 32 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

DJI Osmo Action 2 je vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny, ktorá jej dodáva pocit prémiovosti a tiež patričnú odolnosť. Je odolná voči pádu, prachu aj vode a to až do hĺbky desiatich metrov. Vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí do každého vrecka či batohu, tým pádom ju budete mať vždy po ruke.

Zdroj | DJI

Natáčať s ňou môžete v rozlíšení 4K UHD pri 120 fps. Okrem vysokého rozlíšenia teda budete mať k dispozícií aj vysokú snímkovaciu frekvenciu, vďaka čomu budete môcť vaše videá spomaliť bez výraznej straty kvality.

Pozrite si

DJI RoboMaster S1 – miniatúrny tank naučí deti programovať zábavnou formou

Zdroj | DJI

Kamera je osadená šošovkou Super-Wide FOV s uhlom záberu až 155° a pokročilou stabilizáciou HorizontSteady. Podporuje tiež funkcie ako timelapse či spomalené video. Na jej tele sa tiež nachádzajú štyri mikrofóny, ktoré by mali zabezpečiť kvalitný zvukový výstup. Nahrávať môžete aj vo formáte RAW a podporované sú karty microSD, micro SDHC a micro SDXC s kapacitou až 256 GB.

Zdroj | DJI
Pozrite si

Xiaomi Watch S1 – krásne smart hodinky s pár nedokonalosťami

Jedna z vecí, ktorá robí túto kameru výnimočnou, je jej modulárnosť. Vďaka magnetickému dizajnu si k nej viete jednoducho pripnúť príslušenstvo v podobe displeja či batérie bez akejkoľvek námahy. K dispozícií je tiež niekoľko magnetických držiakov vrátane čelenky či šnúrky, ktoré sa postarajú o zábery z unikátnych perspektív.

Zdroj | DJI

Výdrž batérie je na úrovni 70 minút no s prídavnou batériou sa predĺži na približne 180 minút.

DJI Action 2 vo verzií Power Combo, prišla na trh koncom roka 2021 za cenu 409 €. Dnes si ju viete kúpiť o 130 € lacnejšie za cenu 279 €.

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.