Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Šéf Disney Parks predviedol „skutočný“ svetelný meč. D’Amaro mával legitímne vyzerajúcou rukoväťou svetelného meča. Stlačil tlačidlo a z rukoväte v jeho ruke akoby vyskočila veľmi reálna čepeľ modrého svetelného meča. Na vysunutie čepele je ovládaný motor umiestnený v tele rukoväte, ktorý odvíja rolované plastové časti tela čepele.

Zobraziť celú správu

Disney plánuje prepustiť 7 000 zamestnancov. Túto skutočnosť oznámil CEO spoločnosti Disney Bob Iger počas hovoru s investormi a finančými riaditeľmi. Príčinou tohto prepúšťania je podobne ako v prípade iných veľkých spoločností zefektívnenie chodu Disney. CEO by chcel znížiť náklady o približne 5,5 miliárd dolárov a jedna z možností ako to dosiahnuť bolo je práve prepúšťanie.

Zobraziť celú správu

Bývalý generálny riaditeľ Disney Bob Iger sa vráti, aby nahradil súčasného generálneho riaditeľa Boba Chapeka. Iger sa vráti do Disney na dva roky a s mandátom od predstavenstva chce stanoviť strategické smerovanie pre obnovený rast a má úzko spolupracovať s predstavenstvom.

Zobraziť celú správu

Disney plánuje prepúšťanie. Podľa uniknutého interného dokumentu od CEO spoločnosti, príde v spoločnosti Disney o svoje miesto zatiaľ ešte neurčitý počet zamestnancov. Spoločnosť zastaviť/spomaliť prijímanie nových zamestnancov a tiež obmedziť pracovné cesty.

Zobraziť celú správu

Pôvodný seriál Disney+ Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom od National Geographic bude na platforme dostupný od 16. novembra. Seriál pochádza z dielne režiséra nominovaného na Oscara Darrena Aronofskeho a spoločností Protozoa Pictures a Nutopia, za ktorou stojí Jane Rootová a Wild State. Dokopy bude k dispozícii celkovo 6 dielov.

Zobraziť celú správu
#Filmy a seriály

Na Disney+ prichádza seriál Andor. Poznáte príbeh tohto rebela?

  • 2 min.
  • 21.9.2022
#Filmy a seriály

Disney a Pixar odhalili V hlave 2, Mufasu aj hranú Malú morskú vílu

  • 2 min.
  • 10.9.2022
#Filmy a seriály

Disney+ teraz môžete získať len za 1,99 €. Ako na to?

  • 2 min.
  • 10.9.2022

TopDisney v minulosti vycúvalo z kúpy Twitteru. Budúci mesiac sa začne súd medzi Elonom Muskom a spoločnosťou Twitter. Najbohatší muž sveta totiž vycúval zo 44 miliardovej akvizície z dôvodu, že mu predstavitelia doložili falošné informácie o počte falošných profilov. CNN včera prišlo so zaujímavou správou, ktorá opisuje situáciu z roku 2016. Vtedy mala o platformu záujem spoločnosť Disney, no ich analytici prišli na to, že veľký počet profilov na Twitteri sú boti. Túto informáciu poskytol bývalý CEO Disney, Bob Iger.

Zobraziť celú správu