Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Amazon Studios sa dohodlo s Phoebe Waller-Bridge, aby napísala televízny seriál ako súčasť Tomb Raider, ktorý by zahŕňal televíziu, film a hry. Waller-Bridge je tvorkyňa filmov Fleabag a Killing Eve. Napísala tiež No Time To Die a Solo: A Star Wars Story. Na vývoj franšízy a jej produkciu dohliada Dmitri Johnson.

Zobraziť celú správu

Amazon prvýkrát dosiahol trhovú hodnotu pod 1 trilión dolárov. Jeho akcie padli o 5,9 % a cena jednej akcie sa znížila na 96,79 dolárov. Dôvodom sú kvartálne výsledky, ktoré nesplnili očakávania intestorov. Cloudová divízia Amazon Web Services si tiež pohoršila. Naposledy mala spoločnosť takto zlé finančné výsledky v roku 2020.

Zobraziť celú správu

Amazon dnes rozširuje svoju ponuku streamovania hudby členom Prime bez dodatočných nákladov. Nová bezplatná úroveň prichádza ako jedna z najhodnotnejších ponúk v priestore streamovania hudby. Je to tiež ďalší spôsob, akým sa Amazon snaží ospravedlniť zvýšenie ceny svojho základného členstva zo začiatku roka.

Zobraziť celú správu
#Filmy a seriály

Amazon zverejnil nový trailer na seriál, ktorý sa natáčal aj na Slovensku

  • 2 min.
  • 29.10.2022

Spoločnosť Amazon deklarovala, že nákupom elektrických dodávok dokázala ušetriť až 1 miliardu eur. V súčasnosti má spoločnosť v Európe približne 3 000 takýchto vozidiel. Okrem toho si od spoločnosti Volvo Trucks objednala 20 elektrických kamiónov.

Zobraziť celú správu

Amazon ukončuje svoju interaktívnu hernú platformu pre deti. Amazon Glow umožňovalo rodinám komunikovať na diaľku medzi sebou. Hardvér Amazon Glow pozostával z telekonferenčného zariadenia so vstavaným stolným projektorom, ktorý dokázal premietať veci ako hry či hádanky na špeciálnu podložku. Myšlienkou bolo, že dieťa môže hrať hry na podložke počas videohovoru s rodičom alebo členom rodiny na inom zariadení. Zariadenie už nie je dostupné na webstránke Amazonu.

Zobraziť celú správu
#Tablety

Amazon predstavil E Ink tablet Kindle Scribe určený na písanie

  • 2 min.
  • 29.9.2022

Amazon predstavil dva nové modely čítačiek Kindle s názvom All-New Kindle a Kindle Kids. Nové modely majú 6″displeje s rozlíšením 300 ppi a USB-C port, ponúkajú 16 GB pamäť, cena začína od 99,99 dolárov. Predobjednať sa budú dať od 12. októbra.

Zobraziť celú správu

Streamovací a technologický gigant Amazon pozastavil používateľské recenzie na projekt The Lord of the Rings: The Rings of Power. Cieľom je v podstate vyradiť recenzie, ktoré sú negatívne. Amazon napísal, že každá kritika sa potom vyhodnotí, aby sa určilo, či je pravá alebo ide o falzifikát vytvorený robotom alebo trollom.

Zobraziť celú správu