Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Spoločnosť Western Digital oznámila nové partnerstvo so spoločnosťou Epic Games a Nintendo a prináša oficiálne licencovanú pamäťovú kartu Fortnite SanDisk microSDXC pre Nintendo Switch. Odporúčaná cena pre pamäťovú kartu pre Nintendo Switch je 36 eur (128 GB) a 61 eur (256 GB).

Zdroj | SanDisk
Zobraziť celú správu

Western Digital prináša na náš trh nedávno predstavená herné disky série WD_Black. Ide o interný SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe a herný externý SSD disk WD_BLACK P40 Game Drive. Obe novinky sú navrhnuté tak, aby zvýšili hráčom zážitok z hrania. Ceny začínajú na 211 eur (1 TB bez chladiča), resp. 129 eur (0,5 TB) v prípade P40 Game Drive.

Zobraziť celú správu

Western Digital a Sony Interactive Entertainment uvádzajú prvý oficiálne licencovaný disk SSD M.2 pre herné konzoly PlayStation 5. Interný disk WD_BLACK SN850 NVMe SSD umožní hráčom rozšíriť kapacitu pomocou vysokorýchlostného úložiska pre konzoly PS5 a pridá dobrý pocit, že ich nové a obľúbené herné tituly sú uložené na disku, ktorý si poradí s tými najnáročnejšími hrami.

Zdroj | WD

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Western Digital, populárny výrobca pevných diskov, čoskoro uvedie disky s kapacitou až 50 TB. Nie je zrejmá veľkosť, pretože pri aktuálne 3,5-palcovej veľkosti nie je možné dosiahnuť kapacitu 50 TB. Už minulý týždeň spoločnosť oznámila pevný disk s kapacitou 26 TB. (toms hardware)

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Western Digital oznámila dvojicu SSD diskov pre hráčov, pričom jeden je externý a druhý je interný. Ku prvému menovanému spoločnosť pribalila aj poriadne RGB podsvietenie, ktoré funguje len na platforme Windows. Dosahujú extrémne rýchlosti a budú vo veľkostiach od 500 GB do 4 TB. Začiatok predaja sa očakáva v júli.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Western Digital predstavila nové produkty vrátane modulárneho SSD riešenia a aj najrýchlejší variant pamäťovej karty triedy UHS-I. Stolné úložisko PRO-BLADE STATION SSD pojme až štyri SSD disky s rozhraním Thunderbolt. Pamäťová karta triedy UHS-I má rýchlosť čítania 200 MB/s.

Zobraziť celú správu

Western Digital predstavil nový ekosystém SanDisk SSD, ktorý je navrhnutý tak, aby bol modulárny a spĺňal potreby profesionálnych tvorcov. Zostava obsahuje Pro-Blade SSD Mag, ktorý je dostupný v konfiguráciách 1 TB, 2 TB a 4 TB. Tieto zásobníky sa zasúvajú do Pro-Blade Transport, čo je modulárny systém, ktorý umožňuje rýchlosť čítania a zápisu až 2 000 MB/s. Zásobníky sa dajú jednoducho vymieňať, aby mohli prenášať veľký úložný priestor v hodnote.

Zobraziť celú správu

Nový SSD disk od Western Digital WD_BLACK SN770 NVMe poskytne herným zostavám potrebný výkon na dlhšie hranie vďaka vyšším rýchlostiam a vyššej kapacite. Disk v porovnaní s diskami predchádzajúcej generácie ponúka až o 40 % rýchlejší výkon a až o 20 % vyššiu energetickú účinnosť pri maximálnych rýchlostiach. Dostupný bude v kapacitách 250 GB, 500 GB, 1TB a 2 TB. (western digital)

Zobraziť celú správu

Western Digital, spolu so Seagate zaradili do svojho portfólia prvé disky OptiNAND s architektúrou HDD pomocou flash pamäte. Modely WD Gold a WD Ultrastar DC HC560 sa ponúkajú s kapacitou 20 TB, za 20 TB WD Gold zaplatíte 679,99 dolárov.

Zobraziť celú správu

Western Digital predstavil novú architektúru pevných diskov posilnenú o flash pamäť. Takzvaná technológia OptiNAND prináša do pevných diskov HDD flash pamäte iNAND, vďaka čomu prvé produkty využívajúce túto novú architektúru môžu ponúknuť kapacitu až 2,2 TB na platňu s vyšším výkonom a spoľahlivosťou, ako tomu bolo doteraz.

Zobraziť celú správu