Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Herné pecky, ktoré nám ukázala EA na E3

Herné pecky, ktoré nám ukázala EA na E3
Zdroj | NyanGames
Viktor Šmidák
Herné pecky, ktoré nám ukázala EA na E3
Zdroj | NyanGames
Zdroj | NyanGames

Na konferencii E3 nemohol chýbať ani americký softvérový gigant, EA. Ten si pripravil pre svojich fanúšikov novú FIFU, NBA, Battlefield 5, ale aj niekoľko ďalších prekvapení.

EA každoročne predstavuje tituly, ktoré fanúšikovia značky poznajú, ale aj menej známe hry, ktoré si chcú získať sympatie vybraných hráčov. Tento rok nebol iný.

Anthem

Hra, o ktorej sme prvýkrát počuli už pred rokom. Anthem kombinuje prvky singleplayer a multiplayer zážitku, pričom čerpá inšpiráciu z hry Destiny. Dočkať by sme sa jej mohli už vo februári budúceho roka a podľa trailera sa je na čo tešiť.

Battlefield 5

Hra, ktorú očakával každý. FPS strieľačka, ktorá bude mať znova trochu odlišný príbeh, znova trochu lepšiu grafiku a bude znova dosť drahá.

Command & Conquer: Rivals

Séria Command & Conquer už má svoje roky. Tentokrát sa rozhodli vývojári priniesť jej špeciálne upravenú verziu do stále rastúceho priemyslu, toho mobilného.

https://youtu.be/fyNXQpAFQJc

FIFA 19

Nasledujúci titul poteší hlavne športových našincov. Hra príde na systémy PS4, Xbox One a počítač už 28. septembra. Časť hry si ale hráči môžu vyskúšať zadarmo už teraz.

Madden NFL 19

Ďalšia pecka, ktorú nám EA prináša každý rok. Tentokrát sa jedná o titul určený skôr pre amerických fanúšikov, NFL je totiž skôr zámorskou záležitosťou. Novinka príde už 10. augusta.

NBA Live 19

V podobnom duchu sa nesie aj NBA Live 19. Detailov sme sa zatiaľ veľa nedočkali, no vieme aspoň to, ako približne bude vyzerať kariérny mód s názvom The One.

Origin Access Premier

V tomto prípade sa nejedná o hru, ale skôr o predplatné. To bude fungovať presne ako napríklad Xbox Game Pass. Po zaplatení istej sumy tak používateľ dostane prístup ku najnovším hrám, medzi ktoré bude patriť aj Madden 19 či Battlefield 5. Tento víkend si budú môcť hráči program vyskúšať.

Star Wars aj Battlefront 2

Už dlhšiu dobu sa síce práce majú vykonávať aj na hre Star Wars, no doteraz sme o nej nevedeli mnoho informácií. Teraz dostávame aspoň potvrdenie toho, že na novinke sa aktívne pracuje a jej názov bude Jedi Fallen Order.

Herné štúdio pracuje aj na Star Wars: Battlefront 2. Mnoho síce o pripravovanej hre nevieme, no pridané budú Clone Wars aj nové charaktery ako Anakin Skywalker, Count Dooku, General Grievous či Obi-Wan Kenobi.

Sea of Solitude

Hra, o ktorej počujeme prvýkrát. S EA na nej pracuje aj nemecké štúdio Jo-Mei Studios. Príbeh sa točí okolo dievčaťa v loďke, ktoré sa vyhýba tieňom a príšerám.

Unravel Two

Unravel Two bude silno čerpať z jednotky. Tentokrát ale Yarny dostane kamaráta, vďaka ktorému môžu hrať dvaja hráči naraz v co-op móde. Jednou z hlavných novinke je aj úprava charakterov.

 

Zdroj