Reklama

Henge Docks: Apple MacBook ako štýlové PC

Števo Porubský

Americká spoločnosť Henge Docks nedávno predstavila svoj najnovší produkt – dokovaciu stanicu pod rovnomenným názvom, ktorý premení akýkoľvek notebook značky Apple na štýlové PC.

 Henge Docks

Dokovacie stanice od Hange Docks je možné objednať v niekoľkých veľkostiach, podľa toho aký notebooky Apple vlastníte. Ak si chcete teda svoj MacBook hýčkať ešte viac ako doteraz táto dokovacia stanica je pre vás ako stvorená. Hange Docks jednoducho spravia na vašom stole o niečo väčší poriadok. Notebook sa do dokovacej stanice zasunie po výške, pričom v podstave sú všetky potrebné konektory, ktoré potrebujete na prácu. A načo by ste dávali notebook bokom a pracovali na klasickej klávesnici a myši? Niekomu to jednoducho takto vyhovuje omnoho viac ako písať na klávesnici notebooku. Na druhej strane sa však musíte vzdať LCD monitora notebooku.

Henge Docks

V balení stanice nájdete samozrejme aj všetky káble – USB, Ethernet, Audio, Firewire, Apple MagSafe kábel, a Mini-DisplayPort – DVI. Káble sú podľa výrobcu plne kompatibilné s Macbookmi od Apple. V súčasnosti je v predaji dokovacia stanica pre 13-palcový MacBook za cenu 59,95 USD (cca 42,50 €). Ostatné veľkosti sú dostupné len na objednávku za ceny do 64,50 USD, teda okolo 46 €.

Henge Docks

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.