Reklama

Headset pre hráčov za slušné peniaze

Drahomír Piok

Slúchadlá pochádzajú zo série Republik of Gamers, a tak sú naklonené potrebám hráčov. Predovšetkým majú ľahkú a pohodlnú  konštrukciu, prenášanie nie je náročné a hráčovi poskytujú výborný zážitok z hry aj vďaka aktívnemu potláčaniu ruchu.

Asus ROG Vulcan ANC

Postačia aj profesionálom?

Headset Asus ROG Vulcan ANC nesie charakteristické znaky na svojom dizajne. Agresívna kombinácia červenej a čiernej farby pôsobí spolu s logom Republik of Gamers na slúchadlách veľmi sympaticky. Konštrukcia je prevažne z ľahkého plastu aby hlavu nezaťažovala a zbytočne hráča neunavila. Náušniky s čelenkou majú kožené polstrovanie. Svojím aktívnym a pasívnym odfiltrovaním zvuku majú stačiť aj profesionálnym hráčom. Len pasívne znížia tieto slúchadlá hluk približne o 30 dB. Po pridaní externého napájania pre aktívne potláčanie okolitého ruchu by mal Vulcan ANC eliminovať až 85% zvukov. Jedna AAA batéria vydrží v slúchadlách približne 40 hodín používania.

Asus ROG Vulcan ANC

Kvalitné púzdro

Vo svojom vnútri obsahujú dvojicu 40 mm membrán. Ich impedancia dosahuje 32 ohmov a frekvenčná odozva štandardne 10 Hz až 20 kHz. Mikrofón je odnímateľný, a tiež filtruje zvuk okolia aby sa aj na veľkých a hlučných akciách hráči pohodlne počuli. Hmotnosť slúchadiel je výborných 325 gramov. Sú skladateľné, tak sa dobre prenášajú. V balení nájdete aj kvalitné odolné puzdro. Vulcan ANC už vstupuje do predaja za odporúčanú cenu približne 90 €.

Asus ROG Vulcan ANC

Foto: Asus

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.