Reklama

Harman Kardon HKTS 20 a HKTS 30: splnené sny milovníkov filmov

Imrich Maťo

Reproduktorové systémy domáceho kina Harman Kardon HKTS 20 a HKTS 30 môžu byť vaším splneným snom o skvelom zvukovom zážitku z filmu.

Harman Kardon HKTS 20

Harman Kardon HKTS 20

Harman Kardon, producent špičkovej audio-vizuálnej techniky, uviedol výkonné, 5.1 kanálové reproduktorové systémy domáceho kina HKTS 20 a HKTS 30. Obe majú štyri identické, dvojpásmové satelity so 75 mm stredovými a 19 mm výškovým reproduktorom, ktoré sú video tienené. Hlasovo zladený, dvojpásmový stredový reproduktor je vybavený dvoma 75 mm stredovými a jedným 19 mm výškovým reproduktorom a taktiež je video tienený. Systémom nechýba výkonný, 200-wattový, uzavretý aktívny subwoofer s 200 mm meničom. Rozdielom medzi HKTS 20 a HKTS 30 je počet reproduktorov v satelitoch. Kým HKTS 20 má po jednom z reproduktorov (75 mm stredový a 19 mm výškový), satelity HKTS 30-ky sú vybavené dvoma stredovými a jedným výškovým reproduktorom.

Harman Kardon HKTS 30

Harman Kardon HKTS 30

Reproduktorové systémy Harman Kardon HKTS 20 a HKTS 30 sú vybavené špeciálnym LFE vstupom, zjednodušujúcim pripojenie k receiverom a predzosilňovačom/procesorom so špecializovanými subwooferovými výstupmi, ktoré nesú nízkofrekvenčné signály, ďalej prepínačom fázy pre jemné doladenie basového rozsahu, hudobný spúšťač na zaznamenanie prítomnosti audio signálu a automatické zapnutie subwoofera z pohotovostného režimu i ovládač hlasitosti subwoofera. Impedancia satelitných a stredového reproduktora je 8 ohmov, systémový frekvenčný rozsah je 35 Hz – 20 kHz a odporúčaný výkon zosilňovača 10 W – 80 W (HKTS 20), resp. 10 W – 120 W (HKTS 30). V balení, okrem všetkých potrebných káblov, sú aj odnímateľné podložky a držiaky pre montáž na stenu satelitných reproduktorov i stredového reproduktora. Reproduktorové systémy Harman Kardon HKTS 20 a HKTS 30 sú dostupné aj na Slovensku v cenách 469 € (HKTS 20), resp. 549 € (HKTS 30).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.