Reklama

Guardians 2017: Zabráň katastrofe

PR článok

Aj ty sa môžeš stať členom tímu chrániaceho strategický podnik pred útokmi hackerov. Všetko, čo preto musíš urobiť, je zúčastniť sa unikátneho projektu Guardians 2017 a dokázať, že si schopný podnik ochrániť.

O hre

Spoločnosť Binary Confidence, ktorá sa venuje informačnej bezpečnosti pripravila hru pre študentov IT, ktorých baví kybernetická bezpečnosť a chcú si vyskúšať ochranu podniku na vlastnej koži. Hlavným cieľom hry bude zabrániť hroziacemu útoku v modelovej situácii a predísť tak katastrofe s devastačnými následkami.

Študenti sa môžu kvalifikovať NA TOMTO ODKAZE.

Úlohou v kvalifikačnom kole je analýza .pcap súboru, ktorý obsahuje zachytené útoky a odpovedanie na kvalifikačné otázky. Porota zostavená z IT security expertov spoločnosti Binary Confidence vyberie približne 5 študentov, ktorí postúpia do finále hry. Pred dňom D sa bude konať tréning finalistov, aby sa oboznámili s prostredím.

Finále sa bude konať v Bratislave. Finalisti sa budú snažiť zabrániť katastrofe priamo na mieste, v predpripravenom prostredí a za pomoci expertov.

Výhry

Okrem vecných cien sa môžu účastníci uchádzať o pracovnú stáž spojenú s IT security tréningom od spoločnosti Binary Confidence.

Termíny

  • Uzatvorenie kvalifikácie 31. 1. 2017
  • Tréning finalistov v Bratislave 9. 2. 2017
  • Finále 15. 2. 2017

Pre aktuálne informácie o hre sledujte FACEBOOK stránku Binary Confidence.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.