Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 22.6.2014

Grub - háďa z Nokie sa dostalo aj na iPhone v novej grafike

Marek Šimunek

V histórii telefónov by ste asi veľmi ťažko hľadali hru, ktorá slávi rovnaké úspechy, ako známy had z Nokií. Grub je práve hra, ktorá vám dovolí zaspomínať si na toto nádherné obdobie, aj keď samozrejme v úplne inej grafike a s odlišným ovládaním.

Grub

STIAHNITE SI hru Grub v App Store

V časoch keď Nokie boli schopné na jedno nabitie vydržať aj týždeň bola práve hra Snake jednou z hlavných príčin rýchleho vybíjania telefónu. Osobne som dokázal jej hraním zabiť nekonečné hodiny. Na podobnom princípe je založená aj hra Grub, ktorá má samozrejme už o niečo prepracovanejšiu grafiku. Na ovládanie sa už nepoužívajú alfanumerické tlačidlá, ale naklonenie vášho smartfónu. Aby ste si na toto ovládanie zvykli je pri prvom spustení hry pripravený jednoduchý návod, ktorý vám pomôže.

Samozrejme rovnako, ako pri hre Snake aj tu váš červík postupne rastie. Využijete k tomu jabĺčka, ktoré musí zjesť. Okrem nich však musíte zbierať aj peniaze, ktoré využijete na nakúpenie bonusových funkcií, ako je napríklad nepremožiteľnosť. Tú budete potrebovať v momente, ako sa v hre objavia aj príšerky, ktoré vás budú chcieť dostať. Samozrejme čím je váš červík väčší, tým je zložitejšie vyhnúť sa nepriateľom.  Ovládanie pomocou naklonenia iPhonu je o niečo ťažšie, ale stačí si na neho zvyknúť a v hre Grub nájdete nového priateľa na trávenie voľného času.

Grub

Grub

Hodnotenie: 7/10

Veľkosť: 73,8 MB

Cena: 0,00 €

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.