Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Gresso Sport: symbióza legendárnych áut a inovatívneho dizajnu

Gresso Sport: symbióza legendárnych áut a inovatívneho dizajnu
Imrich Maťo
Gresso Sport: symbióza legendárnych áut a inovatívneho dizajnu

Výrobca luxusných mobilných telefónov Gresso doplnil motoristickú edíciu svojich mobilov Grand Monako o dvojicu športových mobilov v novom rade Sport.

Gresso

Edícia luxusných mobilných telefónov Gresso Grand Monako je stelesnením tých najlepších vlastností legendárnych super áut. Moderné technológie a inovatívny dizajn sa snúbia s funkčnou univerzálnosťou a high-tech materiálmi. V edícii Grand Monako vzišiel nový rad Sport, ktorého originalitou je karbónová koža, po prvýkrát použitá na výzdobu mobilných telefónov. Použitie kože, ako materiálu na výzdobu, je veľmi zložitý a nákladný proces, avšak mobil tým získava na vysokej atraktívnosti. Telo týchto mobilov je vyhotovené z titánovej zliatiny, špeciálne vyvinutej pre Gresso, ktorú prekrýva niekoľko vrstiev vysoko kvalitnej keramiky. Tlačidlá sú vyrobené z nerezovej ocele v dokonalých a presných tvaroch.

Gresso Grand Monako Sport Black Ceramic Black Carbon LE

Gresso Grand Monako Sport Black Ceramic Black Carbon LE

Modelový rad mobilných telefónov Gresso Grand Monako Sport pozostávajú z dvojice mobilov, odlíšených povrchovou úpravou. Black Ceramic Black Carbon LE má na svojom tele čiernu karbónovú kožu, použitú na prednom a zadnom paneli. Metalickou karbónovou kožou je obdarený Metallic Ceramic Metallic Carbon LE. Ako sme už niekoľkokrát spomínali aj na stránkach časopisu BCMOBIL & TECHBOX, mobily Gresso pri výrobe prechádzajú rukami svojich tvorcov, čo sa prejavuje napríklad aj na ručne leštenom zafírovom skle, prekrývajúcom TFT QVGA displej oboch modelov. Mobily z radu Sport pracujú v sieťach GSM s dátovou podporou EDGE. Vybavené sú aj Bluetooth modulom i interným modemom. Okrem 64-tónových polyfonických zvukov zvládajú aj hudobné a video formáty MIDI, WAV, WMA, ale aj AVI, ASF a WMV. Hudbu dopĺňa stereo FM rádio. Vďaka 2 Mpx fotoaparátu neprídete o žiaden zo zaujímavých momentov. Cena týchto športovo-mobilných skvostov je 2 800 $, čo je na hranici 2 200 € za každý z modelov. Na svojich záujemcov čakajú na stránke výrobcu Gresso.

Gresso Grand Monako Sport Metallic Ceramic Metallic Carbon LE

Gresso Grand Monako Sport Metallic Ceramic Metallic Carbon LE