Reklama

Gresso Sport: symbióza legendárnych áut a inovatívneho dizajnu

Imrich Maťo

Výrobca luxusných mobilných telefónov Gresso doplnil motoristickú edíciu svojich mobilov Grand Monako o dvojicu športových mobilov v novom rade Sport.

Gresso

Edícia luxusných mobilných telefónov Gresso Grand Monako je stelesnením tých najlepších vlastností legendárnych super áut. Moderné technológie a inovatívny dizajn sa snúbia s funkčnou univerzálnosťou a high-tech materiálmi. V edícii Grand Monako vzišiel nový rad Sport, ktorého originalitou je karbónová koža, po prvýkrát použitá na výzdobu mobilných telefónov. Použitie kože, ako materiálu na výzdobu, je veľmi zložitý a nákladný proces, avšak mobil tým získava na vysokej atraktívnosti. Telo týchto mobilov je vyhotovené z titánovej zliatiny, špeciálne vyvinutej pre Gresso, ktorú prekrýva niekoľko vrstiev vysoko kvalitnej keramiky. Tlačidlá sú vyrobené z nerezovej ocele v dokonalých a presných tvaroch.

Gresso Grand Monako Sport Black Ceramic Black Carbon LE

Gresso Grand Monako Sport Black Ceramic Black Carbon LE

Modelový rad mobilných telefónov Gresso Grand Monako Sport pozostávajú z dvojice mobilov, odlíšených povrchovou úpravou. Black Ceramic Black Carbon LE má na svojom tele čiernu karbónovú kožu, použitú na prednom a zadnom paneli. Metalickou karbónovou kožou je obdarený Metallic Ceramic Metallic Carbon LE. Ako sme už niekoľkokrát spomínali aj na stránkach časopisu BCMOBIL & TECHBOX, mobily Gresso pri výrobe prechádzajú rukami svojich tvorcov, čo sa prejavuje napríklad aj na ručne leštenom zafírovom skle, prekrývajúcom TFT QVGA displej oboch modelov. Mobily z radu Sport pracujú v sieťach GSM s dátovou podporou EDGE. Vybavené sú aj Bluetooth modulom i interným modemom. Okrem 64-tónových polyfonických zvukov zvládajú aj hudobné a video formáty MIDI, WAV, WMA, ale aj AVI, ASF a WMV. Hudbu dopĺňa stereo FM rádio. Vďaka 2 Mpx fotoaparátu neprídete o žiaden zo zaujímavých momentov. Cena týchto športovo-mobilných skvostov je 2 800 $, čo je na hranici 2 200 € za každý z modelov. Na svojich záujemcov čakajú na stránke výrobcu Gresso.

Gresso Grand Monako Sport Metallic Ceramic Metallic Carbon LE

Gresso Grand Monako Sport Metallic Ceramic Metallic Carbon LE

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.