Reklama

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot: Mobil za milión dolárov!!!

Roman Calík

Neviete čo s peniazmi a chcete sa odlíšiť? Čo tak investícia do telefónu, ktorý bude drahší ako vaše Ferrari či domček pod hradom? Ale ponáhľajte sa, sú len tri kusy!

Gresso je známy výrobca luxusných mobilných telefónov, o ktorom v poslednom čase počuť viac ako o konkurenčnom Vertu… A že vie ponúknuť niečo aj pre tých najnáročnejších, o tom svedčí nová špeciálna edícia telefónov Gresso Luxor Las Vegas Jackpot. Vyrobené budú len tri kusy a cena každého je stanovená na milión dolárov (približne 781 311 €).

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Svojho majiteľa by mal Gresso Luxor Las Vegas Jackpot potešiť 180 g telom z čistého zlata, ktoré bude osadené 45,5 K čiernymi diamantmi, ktoré sa vyskytujú naozaj len zriedkavo. Nebol by to však Gresso telefón, keby ste na ňom nenašli aj kus dreva. Nie však hocijakého, ale z dvestoročného afrického stromu. Taktiež klávesnica 12 mm tenkého prístroja je unikátna. Každý kláves je totiž vyrobený z jedného zafírového kryštálu. Samozrejme na opracovanie bol použitý diamant. Texty po celom tele telefónu sú vyrábané za pomoci lasera. Technická špecifikácia je v tomto prípade skôr nepodstatnou záležitosťou, dovolať by ste sa však mali bez problémov 🙂

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Gresso Luxor Las Vegas 

Ak sa vám telefón zapáčil, no milión dolárov je pre vás predsa len veľké sústo, resp. nestihnete jeho kúpu, môžete sa uspokojiť s lacnejšou verziou Gresso Luxor Las Vegas, ktorá vás výjde na 20 000 dolárov, čiže len cenu auta nižšej strednej triedy cca. 15 626 €. Za svoje euráče tak dostanete takmer identický model s pozláteným telom a taktiež s dreveným zadným krytom.

Gresso Luxor Las Vegas

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.