GRÁTIS | TECHBOX Android Špeciál 8-9/2015 s unikátnym formátom

Neskutočné augustové horúčavy spôsobili toľko kolapsov, ako ešte asi nikdy. Nám síce skolabovala len klimatizácia, no aj to bol v podkrovnej redakcii poriadny problém. Nedali sme sa a nakoniec sme doklepali posledný článok, zalomili posledný obrázok a vypustili do sveta 111-stranové vydanie TECHBOX Android Špeciál 8-9/2015. Stiahnite si nové vydanie, veď je úplne zadarmo! ;)

Nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Acrobat DC – PDF Reader.

TECHBOX Android Špeciál 8-9/2015

Horúce. Aj tak by sa dalo nazvať nové číslo 8-9/2015 nášho bezplatného PDF magazínu TECHBOX Android Špeciál. Aktuálne číslo vám prináša množstvo testov, no nechýbajú ani najhorúcejšie novinky ako Samsung Galaxy S6 edge+ alebo Sony Xperia Z3+. Poriadne plusové sú nielen teploty, ale už aj telefóny. Vyskúšali sme však i množstvo iných zaujímavých kúskov. Nechýba Samsung Galaxy S6 edge, LG G Flex 2, ASUS ZenFone 2, Xiaomi Mi4i, Huawei P8 a množstvo ďalších i dostupnejších modelov.

TECHBOX Android Špeciál 8-9/2015

Ak vás lákajú viac témy, určite neprehliadnite tú s názvom Internet vecí nie je od veci. IoT budú hrať prím v najbližších rokoch a je dobré o nich vedieť viac. Rovnako zaujímavé je i pokračovanie seriálu Vyznajte sa v smartfónoch, tentoraz sa bližšie pozrieme na fotoaparáty. Mimochodom, vedeli ste, že Google Prekladač už funguje aj v slovenčine? Pozrite si, ako. Nechýbajú ani testy zaujímavých hier a aplikácií či starý-známy, no stále aktualizovaný, katalóg Android smartfónov, v ktorom ich nájdete až 131! To ale nie je všetko, čo na 115 stranách nového vydania TECHBOX Android Špeciál 8-9/2015 nájdete. Stačí kliknúť na android.TECHBOX.sk a nové vydanie si môžete úplne zadarmo stiahnuť do mobilu, tabletu alebo počítača!

Nezabudnite sa tiež na android.TECHBOX.sk aj zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

TECHBOX Android Špeciál 8-9/2015

Stiahnite si unikátny a hlavne BEZPLATNÝ časopis TECHBOX Android Špeciál 8-9/2015!

 

POZRITE SI: Archív TECHBOX Android Špeciál

TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore práve vďaka nezvyčajnému formátu 9:21. Samozrejmosťou sú „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne aj na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli.

Nechýbajú ani Android aplikácie, ktorých sme vyskúšali ešte viac, ako doteraz, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Pridali sme napríklad tlačidlo na vrátenie sa na obsah pod každým článkom a TECHBOX Android Špeciál je ešte viac farebný, ako doteraz.

 

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku