Reklama

Gogo - Z YouTube rovno do Netflixu? | TECHTALKS

TECHBOX

Priatelia pozrite si nový TECHTALKS, s hosťom, ktorého určite poznáte. Daniel Štrauch, ktorého na internete určite poznáte pod prezývkou GoGo, nám prezradil aké videá teraz tvorí, čo je to Deadline a prečo by sa rád posunul na tvorbu Netflixu.

Gogo je slovenský najznámejší YouTuber a influencer, ktorý dospieva a pracuje na nových projektoch, o ktorých sa dozviete práve v našom videu. Pýtali sme sa aj na to, prečo už netočí vo veľkom videá o hraní hier, ale aj to, či vo svojom novom Deadline dodržiava deadliny.

Už z nášho rozhovoru pre magazín TECHBOX určite viete, že GoGo mal sen byť viac za kamerou, ako byť pred ňou. Darí sa mu to? Pre koho točí klipy? Sledujte náš najnovší TECHTALKS, prezradíme vám aj to, prečo Gogo jazdí na oranžovom Mustangu a dokonca i to, kto mu ho umýva.

Netflix je pre Goga doslova „alfa a omega“, rád by sa z YouTube posunul práve na tvorbu Netflixu. To je jeho aktuálne najväčší sen.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS rozhodne stojí za to, Gogo je skvelý človek, s ktorým sa nám veľmi dobre rozprávalo.

Všimnite si aj nový priestor TECHTALKS, za ktorý ďakujeme spoločnosti BIS audio. Ak si chcete užiť kvalitný zvuk, rozhodne aj vy navštívte predajňu BIS audio na Vajnorskej 98/E v Bratislave.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.