Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Gogo, Ludo a Dr.BRNGi odhaľujú VR Generation Z | TECHTALKS

Gogo, Ludo a Dr.BRNGi odhaľujú VR Generation Z | TECHTALKS
TECHBOX
Gogo, Ludo a Dr.BRNGi odhaľujú VR Generation Z | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát netradične až s trojicou zaujímavých hostí. Do našej novej redakcie totiž zavítal náš známy priateľ Gogo spoločne s Tomášom Brngálom a Ludom Cibulkom. Ukázali nám projekt VR Generation Z, ktorý by ste si rozhodne mali vyskúšať.

Vedeli ste, že na Slovensku vznikla prvá interaktívna hra vo virtuálnej realite, ktorá vám ukáže svet financií tak, ako ste ho ešte nezažili? Vyspovedali sme tvorcov projektu VR Generation Z, a tak si do našich redakčných TECHTALKS kresiel sadli Gogo, Tomáš Brngál a Ludo Cibulka.

Appka VR Generation Z vám umožní robiť správne rozhodnutia a ukáže, ako sa z detskej izby dostanete do sveta dospelých a úspešných. Na vlastnej koži tak môžete prežiť zaujímavý príbeh plný užitočných informácií a rád nielen z oblasti financií.

Zdroj | Tatra banka

Skvelé na tom je, že príbeh je interaktívny, vy sami sa môžete rozhodnúť ako a či vôbec sa dostanete až do úspešného konca. Aby ste si hru naplno užili, rozhodne si ju stiahnite najlepšie hneď z Google Play alebo App Store. A nezabudnite váš smartfón vložiť do VR cardboard alebo akýchkoľvek iných VR okuliarov.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS, kde vám tvorcovia projektu prezradia, prečo appka VR Generation Z vznikla a čo tu cez virtuálnu realitu zažijete. Mimochodom, za projektom stojí Nadácia Tatra banky.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom o špeciálnom projekte VR Generation Z nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Video aj podcast vznikli v spolupráci s partnerom Tatra banka.