Global Miles – zbierajte letecké míle pomocou Blockchainu

ZDROJ | Global Miles

Pokiaľ často cestujete lietadlom, určite ste si všimli, že mnohé letecké spoločnosti ponúkajú rôzne výhody za zbieranie míľ. Global Miles chce zbieranie míľ zjednodušiť za pomoci Blockchainu.

Global Miles je platforma, ktorá funguje na technológií Blockchain, čiže technológií na ktorej fungujú aj kryptomeny. Ide o decentralizovanú technológiu, ktorá je zameraná na maximálnu bezpečnosť a anonymitu.

Služba Global Miles túto technológiu využíva na zjednodušené zbieranie míľ. Služba so sebou prináša aj prehľadnú mobilnú aplikáciu.

Tým, ktorí často lietajú, ponúka služba Global Miles jednotnú službu, v rámci ktorej si vedia vybrať leteckú spoločnosť, spôsob platby a bezpečné transakcie pomocou nalietaných míľ.

ZDROJ | Global Miles

Pozrite siSlovenská blockchainová firma DECENT má za sebou prvý hackathon

Výhodou služby je variabilita. Môžete použiť ľubovoľný typ bankovej karty na transakciu, no platiť sa dá aj v hotovosti. Plusom tiež je, že služba sľubuje, že nebude strhávať žiadne poplatky navyše. Výhodou tiež je, že nalietané míle nebudú mať dátum splatnosti, tak ako to pri niektorých leteckých spoločnostiach býva.

Hlavnou devízou využitia technológie Blockchain je zabezpečenie vašich dát, ku ktorým sa nikto nedostane. Míle môžete navyše zbierať z už existujúcich programov od iných aerolínií.

Ak chcete začať službu využívať, stačí, aby ste si ju zadarmo stiahli cez App Store alebo Google Play Store a zaregistrovali sa.

ZDROJ | Global Miles

Pozrite siHTC Exodus – ďalší Blockchainový smartfón na obzore

Aplikácia okrem iného informuje o aktuálnych ponukách a možnostiach. Na načítanie míľ stačí oskenovať QR kód na účte za letenku alebo službu.

Za získané míle môžete nakupovať letenky cez aplikáciu alebo ich využiť na nákupy u partnerov. Aplikácia je dostupná aj na slovenských verziách jednotlivých obchodov, takže ak často lietate a chcete mať všetky míle v rámci jednej služby, neváhajte a nainštalujte si Global Miles.

ZdrojGlobal Miles

Komentáre k článku