Reklama

Gigabyte P34G v2 – herný notebook nemusí byť obrovská obluda

Marek Šimunek

Spoločnosť Gigabyte už dávnejšie ukázala, že vie vytvoriť herný notebook, ktorý nie je prehnane hrubý a veľký. Novinka s označením Gigabyte P34G v2 vychádza z úspešného modelu P34G a kombinuje výkonný a spoľahlivý pracovný notebook, s hernou stanicou. Po namáhavom pracovnom dni si tak môžete v čase svojho voľna užiť relax pri hrách.

Gigabyte P34G v2

Nový Gigabyte P34G v2 sa do predaja dostane koncom tohto mesiaca, pričom jeho cena bude na americkom trhu začínať na sume 1 399 USD. P34G v2 pritom poskytne 14“ displej s Full HD displejom. O pohon operačného systému Windows 8.1 sa stará posledná generácia procesorov Intel Core i7-4700HQ, ktorý bude mať k dispozícii okrem integrovanej grafickej karty Intel HD Graphics 4600 aj výkonnú grafickú kartu Nvidia GeForce GTX 860M s 4GB, alebo 2 GB GDDR5 pamäte.

Gigabyte P34G v2

Bohatá je aj ponuka diskov, pričom v maximálnej verzii môže svoj notebook P34G v2 vybaviť kombináciou 512 GB SSD disku a 1,5 TB pevného disku. Získate tak rýchlosť aj dostatok priestoru súčasne. Gigabyte P34G v2 je pritom stále tenkým (hrúbka 20,9 mm) a pomerne ľahkým (hmotnosť 1,67 kg)notebookom. Pre dostatočné chladenie implementovala spoločnosť Gigabyte svoju technológiu Supra-cool, ktorá sa stará o dostatočné chladenie výkonného hardvéru. Podrobnejšie informácie o novinke môžete nájsť na stránkach spoločnosti Gigabyte.

Foto: Gigabyte

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.