Reklama

Genius Pen Mouse: ovládajte počítač doslova na kolene

Marek Šimunek

Výrobca príslušenstva pre počítače, spoločnosť Genius predstavila nové riešenie, ktoré v sebe spája jednoduchosť ovládania tabletov pomocou dotykového pera s pohodlím aké vám poskytne bezdrôtová myška. Genius Pen Mouse si totižto poradí s ovládaním vášho počítača na každom povrchu, pričom výhody ovládania počítača pomocou tohto pera ocenia vďaka ergonomickému dizajnu rovnako praváci ako ľaváci.

Genius Pen Mouse

Bezdrôtová myš Genius Pen Mouse si vďaka vylepšenej optickej technológii hravo poradí s ovládaním na akomkoľvek povrchu vrátane oblečenia a pritom jej dizajn pripomína obyčajné pero. Pomocou tohto riešenia teda skutočne nie je problémom ovládať počítať doslova na kolene. Vďaka ergonomickému dizajnu a malým rozmerom je zariadenie vhodné rovnako pre ľavákov ako aj pravákov. Optický snímač, ktorý zabezpečuje dokonalé snímanie pohybu na každom povrchu disponuje rozlíšením 1 200 dpi, pričom si užívateľ môže nastaviť aj menšie hodnoty ako 800 dpi alebo 400 dpi.

Genius Pen Mouse

V prípade Genius Pen Mouse zastúpi trojica tlačidiel funkcie, ktoré majú na štandardnej myške priradené jednotlivé tlačidlá a tiež scrollovacie koliesko. Pero Genius komunikuje s počítačom bezdrôtovo na frekvencii 2,4 GHz a vysielač sa do počítača pripája pomocou USB rozhrania. O napájanie tohto viacúčelového pera sa stará jediná AAA batéria, o ktorej zvýšenú výdrž na jedno nabitie sa postará funkcia šetrenia energie. Tá totižto prepne pero do režimu spánku po dlhšej dobe nečinnosti. Pre opätovnú aktiváciu pera následne stačí stlačiť ktorékoľvek tlačidlo a môžte pokračovať v práci. Toto len 17 gramov vážiace pero si môžete zakúpiť za 17,30 €, pričom súčasťou balenia je aj elegantné púzdro pre jednoduchšie prenášanie pera.

Foto: Genius

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.