Reklama

Garmin zūmo 220: malá navigácia pre motorkárov

Roman Calík

Ak ste vášnivým motorkárom, určite poznáte nárazom a vode odolné navigácie zūmo. Tentokrát výrobca zmenšil model 660 a pod označením 220, tak získate nového malého prenosného kamaráta aj do nepohody.

Garmin zūmo 220

Navigácia určená pre jazdu na motorke musí spĺňať isté špecifické parametre. Predovšetkým musí byť odolná, musí mať kvalitný držiak, dobre viditeľný displej a zobrazovať na ňom prehľadné a jasné informácie. Samozrejmosťou je i možnosť ovládať ju aj v kožených rukaviciach. Tieto všetky požiadavky spĺňa aj nová navigácia Garmin zūmo 220.

Garmin zūmo 220

Navigácie zūmo sú špeciálne vyvíjané najmä pre navigovanie motorkárov. Preto im nechýba ani špeciálny držiak na motocykel. I keď prší, alebo vám navigácia spadne do blata, mala by to prežiť. Jej telo je špeciálne upravené, aby odolalo aj náročnejším pádom. Na 3,5 palcovom dotykovom displeji zase vidíte len tie informácie, ktoré potrebujete v ľahko čitateľnom formáte. Ide najmä o rýchlosť, nadmorskú výšku či navigačnú obrazovku. Zūmo 220 samozrejme zobrazuje aj rýchlostné limity na väčšine hlavných ciest a cez zabudovaný reproduktor alebo Bluetooth sadu do helmy interpretuje aj navigačné povely. Nechýba ani funkcia Hot Fix, pre rýchlejšie pripojenie GPS k satelitom. Cena novinky s mapami celej Európy však nie je najnižšia, pripravte si 499,99 €. Ak sa vám to zdá veľa, porozmýšľajte nad konkurenčným modelom NavRoad NR320BM Moto, ktorý je o 200 € lacnejší.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.