Reklama

Garmin nüvi 3760T: navigácia v štýle iPhone naživo!

Števo Porubský

Garmin ako jeden z popredných výrobcov navigácií akoby v minulom roku zaspal dobu a jeho navigácie stratili „šmrc“. Koncom mája však prekvapil a predstavil novú sériu nüvi 3700 s trojicou modelov (Garmin nüvi séria 3700: Konečne GPS chuťovka!), ktorá má viac ako len čosi do seba. Tri modely sú navonok ako vajce vajcu, a tak si môžete pozrieť ako vyzerajú najštíhlejšie GPS navigácie na našom trhu. A nepripomína vám vzhľad niektorý mobilný telefón?

Garmin nüvi 3760T  

Extrémne štíhle navigácie s označením nüvi 3760T a 3790T sa do redakcie dostali začiatkom leta, aby sme vybavenejší model mohli otestovať do najnovšieho vydania časopisu NAVIBOX, ktorý sa venuje primárne navigáciám a všetkému s nimi spojenom. Najnovšie číslo 5 okrem tejto chuťovky obsahuje aj 9 ďalších testov navigácií, množstvo tém a dva testy automobilov. Číslo vychádza už čoskoro ako BEZPLATNÁ príloha časopisu BCMOBIL & TECHBOX 7-8/2010, takže pred dovolenkou sa môžete dozvedieť ešte množstvo užitočných informácií o navigáciách!

 Garmin nüvi 3760T

Garmin nüvi 3760T v skratke

Rozmery: 122 x 75 x 8,9 mm

Hmotnosť: 113,4 kg

Displej: 4,3”, 800 x 480 b., LED podsvietenie, multitouch dotykový

Mapy: 36 krajín Európy (dodávateľ: NAVTEQ)

Pamäť: 4 GB + microSDHC slot

Ďalšie: GPS prijímač s technológiou Hot Fix, TMC prijímač, asistent pre jazdu v pruhoch, Bluetooth, ecoRoute, myTrends, trafficTrends, prehliadač fotografií, kalkulačka, svetový čas, konvertor mien a jednotiek, funkcia Kde som?, microUSB konektor, Li-Ion batéria

Garmin nüvi 3760T

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.