Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Garmin Lily - ako to dopadne, keď ženy vymyslia smarthodinky? Štýlovo

Garmin Lily - ako to dopadne, keď ženy vymyslia smarthodinky? Štýlovo
Zdroj | Garmin
Richard Pliešovský
Garmin Lily - ako to dopadne, keď ženy vymyslia smarthodinky? Štýlovo
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Svet technológií bol dlhé roky doménou mužov. Našťastie sa to začína pomaly meniť a je zrejmé, že budeme čoraz častejšie svedkami príchodov nových modelov. Budú určené pre ženy, vyvíjali ich ženy, ktoré sa predsa len vedia najlepšie trafiť do vlastných potrieb a vkusu.

Garmin predstavil malé štýlové smarthodinky Lily s priemerom 34 mm. Kombinujú klasický vzhľad hodiniek s modernými technológiami vrátane monitoringu zdravia, športovými funkciami a notifikáciami.

Zdroj | Garmin

Ženský kolektív sa pri návrhu inšpiroval klasickými hodinkami, ktoré boli zároveň aj šperkom čo zdobil ich drobné zápästia. 34 mm puzdro je doteraz najmenšie, aké Garmin vyrobil. Lily sú vybavené unikátnym ciferníkom s kovovým vzorom. Ten odhaľuje dobre viditeľný monochromatický dotykový displej, ktorý zmizne, ak sa nepoužíva. Každý zo šiestich rôznych štýlov Lily ponúkajú vlastný dizajn s jemným vzorom a prepracovanými detailami.

„Lily sú skutočne prvotriedne inteligentné hodinky: ženské, sofistikované a založené na móde s dôležitými zdravotnými a fitnes funkciami,“ povedala Susan Lyman, viceprezidentka pre globálny spotrebiteľský marketing. „Garmin je pripravený vytvárať produkty, ktoré zodpovedajú potrebám našich zákazníčok. V tomto prípade ide o malé trendové inteligentné hodinky s funkciami navrhnutými pre aktívnu modernú ženu.“

Model Lily Classic má remienok z talianskej kože, puzdro z nehrdzavejúcej ocele a je na výber z troch univerzálnych farebných prevedení. Vzory ciferníkov sú inšpirované luxusnou módou. Na Slovensku vás táto verzia vyjde 249,90 eur.

Zdroj | Garmin

Garmin Lily Sport sa dodáva so silikónovým remienokm a hliníkovým puzdrom. Športové štýly obsahujú organické vzory ciferníkov, ktoré odkazujú na prírodu a zdravý životný štýl. Na výber sú v troch farbách. Na Slovensku si ich kúpite 199,99 eur.

Zdroj | Garmin

Lily ponúkajú pokročilé zdravotné a fitness funkcie – monitorujú dýchanie, srdcový tep, stres, hydratáciu či spánok. Okrem ďalších štandardných funkcií (kalendár, pripomienky, GPS a pod.) nechýbajú rýdzo ženské – sledovanie tehotenstva a menštruačného cyklu.

Garmin Lily podporujú ženy v každej fáze ich reprodukčného cyklu a dokážu registrovať všetky zmeny spolu s ďalšími údajmi o zdraví a wellness aktivitách.

Povrch hodiniek chráni Corning Gorilla Glass 3. TFT LCD displej má 1″ x 0,84″ a rozlíšenie 240 x 201 pixlov. Lily majú 34,50 x 34,50 x 10,15 mm (pre zápästia s obvodom 110 až 175 mm), 24 gramov a vodeodolnosť do 5 ATM. Výdrž batérie je 5 dní. Hodinky si spárujete so smartfónmi bežiacimi na platformách Android a iOS.

Dámy, čo poviete na tieto smarthodinky?

Zdroj