Garmin Forerunner 645 Music – konečne hodinky od Garminu s prehrávačom hudby

ZDROJ | Garmin

Kým ostatné hodinky mali funkciu integrovaného prehrávača hudby dávno v ponuke, Garmin sa funkciu pridáva k svojim najnovším perfektným hodinkám Garmin Forerunner 645 Music.

recenziaGarmin Forerunner 645 Music – vydarené športové hodinky s prehrávačom hudby

Na výstave CES 2018 americký výrobca predstavil model Garmin Forerunner 645 Music, ktorý ponúka 4 GB pamäť na uloženie skladieb. Na 4 GB úložisko môžete nahrať približne 500 pesničiek. Netreba však zabudnúť na nutnosť vlastniť bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, aby ste si hudbu mohli aj prehrať.

https://www.youtube.com/watch?v=cWe40bzIAgA

Pozrite siZNAČKY | Garmin – spoločnosť, ktorá nám ukazuje cestu už vyše štvrťstoročia

Výhodou je, že telefón si pri behu nemusíte brať so sebou, keďže slúchadlá sa pripoja cez Bluetooth priamo k hodinkám. Plusom je aj podpora streamovacích služieb.

Po dizajnovej stránke poteší ciferník z nerezovej ocele. Telo je akousi kombináciou medzi klasickými športovými hodinkami a prémiovou fénix sériou. Vhodné sú teda ako na šport, tak aj na bežné nosenie. Jednotlivé remienky si viete bez problémov vymeniť.

ZDROJ | Garmin

Pozrite siGarmin Vivofit 4 – nový náramok s výdržou až jeden rok

Okrem prehrávača hudby dostanete v nových hodinkách Garmin Forerunner 645 Music bežné funkcie ako barometer, Wi-Fi, ANT+ a spomínaný Bluetooth.

Hlavným plusom hodiniek je detailná analýzu behu, bicyklovania a dokonca aj plávania. Nechýba integrovaný snímač srdcového tepu a relatívne dlhá výdrž batérie, ktorá sľubuje 5 hodín v GPS režime s pustenou hudbou a pri bežnom používaní týždeň.

Tešiť sa môžu aj tí, ktorí žijú v krajinách, kde je podporovaná možnosť platiť cez hodinky v podobe funkcie Garmin Pay. U nás je zatiaľ takáto možnosť skôr hudbou budúcnosti.

Cena hodiniek je nastavená na 449 dolárov pri verzii Music. Ak sa vám hodinky jednoducho páčia a nechce sa vám zbytočne platiť za funkciu prehrávača hudby, ktorý nemáte využiť, môžete si kúpiť verziu bez neho za 399 dolárov. Celkom veľkorysé, čo poviete?

Hodinky Garmin Forerunner 645 aj vo verzii Music by mali byť dostupné už koncom mesiaca v troch farebných spracovaniach – čierna, béžová a ružová.

ZDROJ | Garmin

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku