Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Garmin Forerunner 55 - nové bežecké hodinky za priaznivú cenu

Garmin Forerunner 55 - nové bežecké hodinky za priaznivú cenu
Zdroj | Garmin
Michal Spiegel
Garmin Forerunner 55 - nové bežecké hodinky za priaznivú cenu
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Garmin po dlhej dobe opäť obnovil portfólio bežeckých hodiniek zo série Forerunner. Tá sa tak rozrastie o športový model Garmin Forerunner 55.

Hodinky prichádzajú v štýlovom športovom dizajne a v troch farebných spracovaniach. Okrem bežnej čiernej či bielej, máte na výber aj tyrkysovú. Ovládajú sa klasicky cez mechanické tlačidlá po bočných hranách.

Pozrite si

Venu 2 od Garminu sa zameriavajú na zdravie a fitness

Hodinky Garmin Forerunner 55 dokážu merať čas, vzdialenosť, tempo, rýchlosť a samozrejme trasu vďaka zabudovanému GPS senzoru.

Nechýba snímač srdcového tepu a tiež zabudovaný osobný tréner, ktorý vám plánuje behy podľa vašich predispozícii. Okrem behu, na ktorý sú tieto hodinky vyslovene zamerané, nechýbajú ďalšie športové aktivity. Samozrejmosťou je počítanie krokov či meranie stresu. Podobne ako v ostatných pokročilých modeloch hodiniek Garmin, aj tieto viete využiť na dýchacie cvičenia či sledovanie menštruačného cyklu.

Poteší aj samotná výdrž batérie, ktorá by mala dosahovať až dva týždne na jedno nabitie. Takáto výdrž batérie však platí len pri smartwatch režime. Pri zapnutom GPS by mala výdrž dosahovať okolo 20 hodín.

Zdroj | Garmin
Pozrite si

Smarthodinky Garmin Descent Mk2S sú iné

V oblasti smart funkcií, Garmin Forerunner 55 podporujú ukazovanie smart notifikácií zo smartfónu. Tiež tu nájdete detekciu pádu či zranení. Cez hodinky si tiež viete prepínať hudbu. Na prepojenie so smartfónom slúži obľúbená Garmin Connect appka.

Jednou z najlepších správ je však cena, ktorá pri Garmin Forerunner 55 dosahuje prijateľných 199 dolárov. Už teraz sa tešíme, keď budú dostupné na našom trhu.

Zdroj