Garmin Forerunner 35 – so srdcovým monitorom na zápästí

ZDROJ | GarminGarmin Forerunner 35

V tomto týždni predstavil Garmin v rámci IFA 2016 okrem iných produktov aj športový model inteligentných hodiniek s názvom Garmin Forerunner 35.

https://www.youtube.com/watch?v=qlxaABILojs

V priebehu minulého týždňa predstavil Garmin rad športových high-end hodiniek Garmin Fenix Chronos.

Garmin Forerunner 35 live 1

V tomto týždni, počas berlínskej IFA 2016 Garmin predstavil aj ďalší model inteligentných hodiniek s názvom Garmin Forerunner 35.

Pozrite siGarmin fenix Chronos sú prvé luxusné športové smart hodinky

Garmin Forerunner 35
ZDROJ | Garmin

Garmin Forerunner 35 sú GPS inteligentné hodinky, určené pre aktívnych športovcov  ale aj pre ostatných, ktorí sa športovým aktivitám venujú len v rámci voľného času.

Garmin Forerunner 35 live 3

Od konkurenčných modelov sa odlišuje napr. srdcovým monitorom, ktorý môžete používať 24/7 bez použitia hrudného pásu.

S radom vstavaných funkcií, napr. srdcového monitoru na zápästí a inteligentnej konektivity sa stáva Forerunner 35 ideálnym nástrojom pre bežcov, ktorí chcú ostať fit ale aj v spojení so svetom a zdieľať svoje pokroky,

vyjadril sa Dan Bartel, viceprezident pre globálny predaj Garmin.

Forerunner 35 je pre používateľov ľahko ovládateľným zariadením aj so všetkými potrebnými, štandardnými funkciami. Medzi ne patrí napr. meranie vzdialenosti, rýchlosti, trate pomocou integrovaného GPS senzoru. Prechádzky, turistiky i beh si môžete vychutnávať aj bez neustále sledovania pomocou mobilného telefónu.

Garmin Forerunner 35
ZDROJ | Garmin

Produkt však môžete využívať aj pri rôznych iných športových aktivitách, napr. vnútornom behu, jazde na bicykli a iných kardio aktivít. Zariadenie dokáže plynulo prejsť s aktívneho režimu do bežného, pri ktorej zaznamenáva aktivitu v rámci každodenných aktivít.

Garmin Forerunner 35 live 4

V bežnom režime dokáže batéria hodiniek vydržať aj deväť dní. V aktívnom režime, napr. počas behu, cyklistiky a pod. je trvácnosť batérie asi 13 hodín.

Pozrite siGarmin VIRB Ultra 30 – akčná kamerka s Ultra HD videom a hlasovým ovládaním

https://www.youtube.com/watch?v=tD7yppqEpUo

Garmin Forerunner sleduje a zaznamenáva aj celodenné aktivity, napr. počet krokov, orientačný počet spálených kalórii a intenzitu minút, počas ktorých ste boli v pohybe. Súčasťou inteligentných hodiniek sú aj notifikácie hovorov a textových správ a taktiež aj hudobný ovládač.

Garmin Forerunner 35 live 2

Produkt sa niekoľkokrát denne synchronizuje s Garmin Connect Mobile a ukladá vaše dáta v rámci online komunity Garmin Connect.

Garmin Forerunner 35
ZDROJ | Garmin

Garmin Forerunner by mal byť dostupný v nasledujúcom období v štyroch rôznych farebných variantoch – čiernej, bielej, žlto-zelenej a svetlomodrej.  Cena produktu je predbežne 199,99 dolárov, približne 179,65€.

ZdrojGarmin

Komentáre k článku