Reklama

Garmin Forerunner 110: Jednoducho jednoduché GPS hodinky

Roman Calík

V ponuke svetového výrobcu GPS sa objavia ďalšie športové hodinky z rodiny Forerunner. Tentokrát však Garmin vsadil na cenovú dostupnosť a jednoduchosť.

Garmin Forerunner 110

Zúčastnili ste sa víkendového maratónu v Bratislave? Ak áno, stále máte šancu získať výraznú zľavu na kúpu hodiniek Garmin Forerunner v špecializovanom GPS obchode www.presne.sk. Prečo o tom píšem? Totiž Forerunner je špeciálna séria GPS hodiniek, ktoré slúžia najmä bežcom k vyhodnocovaniu ich výkonnosti. Garmin však svoju rodinku športových hodiniek rozšíri o ďalší kúsok, a to v rámci prípravy na nie Bratislavský, ale svetové maratóny v Paríži, Bostone a Londýne. 

GPS hodinky za…?

Novinka Garmin Forerunner 110 zaujme najmä svojou jednoduchosťou, ktorá spočíva v triviálnom ovládaní a používaní. Ide o entry-level GPS hodinky pre bežcov, ktorých hlavnou úlohou je zobraziť čas a dĺžku behu. Nechýba však ani sledovanie tempa, a to buď pri jednotlivých kolách alebo počas trvania celého behu. S dokúpiteľným príslušenstvom je možné sledovať i frekvenciu tepu či zistiť množstvo spálených kalórií. Aj keď budú 110-ky podľa výrobcu cenovo dostupné (cena však nebola uvedená!?), môžu sa pochváliť aj vodeodolnosťou či kvalitným GPS prijímačom SiRF starIV s technológiou HotFix, ktorý by mal udržať signál aj tam, kde iné GPS prijímače zlyhávajú (napr. medzi budovami v meste alebo v hustejšom lese). Taktiež poteší veľkosť hodiniek, ktoré budú k dispozícii v troch farebných kombináciách – čierna/šedá, antracitová/červená a šedá/ružová. A čo batéria? Tá by vám mala vydržať cca. 8 hodín tréningu alebo tri týždne v úspornom režime.

Garmin Forerunner 110 2

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.