Reklama

Garmin Astro DC 40: GPS obojok pre vášho miláčika...

Roman Calík

Garmin predstavil nový GPS obojok pre psov. Vraj je pohodlnejší a odolnejší a modernejší. To nech posúdi váš pes, pre vás je dôležité, že ho vždy nájdete.

Garmin Astro DC40

Garmin vylepšil svoje monitorovacie zariadenie pre psov. S novým Garminom Astro DC 40 by sa tak váš miláčik už nemal stratiť. Ak si odbehne niekam, kam ho už nedovidíte, zaznamenávajú ho satelity. Vy potom sledujete len „bodku“, ktorou je váš pes na GPS prijímači Astro 220. Dosah zariadenia je cca. 11 kilometrov, samozrejme v závislosti od terénu. Voľnosť psov tak skončila, ale vždy lepšie ako oblepiť pol mesta či dediny s A4-kou – HĽADÁ SA…

Garmin Astro DC40

Druhá generácia GPS zariadenia ponúkne odolnejší 2,54 cm obojok s GPS prijímačom, ktorého dobíjanie je jednoduchšie. GPS zariadenie v obojku vydrží 17 až 48 hodín a je vodotesné. Polohu vášho psa môžete sledovať na GPS prijímači Astro 220, ktorý napájajú dve AA batérie. Toto zariadenie je taktiež vodotesné. Na jednom prijímači Astro môžete dokonca sledovať 10 psov naraz, pričom GPS obojok posiela informácie o svojej polohe raz za 5, 10, 30 alebo 120 sekúnd. Samozrejme rozsah si môžete zvoliť individuálne. Prijímač Astro má tiež slot na microSD pamäťové karty, ktoré umožňujú nahratie ľubovoľných TOPO máp, alebo dokonca aj cestných máp.

Garmin Astro DC40

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.