Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 1.2.2010

Fring prináša 3G VoIP hovory a videohovory pre iPhone

Marek Šimunek

Fring má podporu 3G VoIP. Chatovacia a VoIP aplikácia Fring určená pre iPhone dostala nový update, ktorý umožňuje telefonovanie a videotelefonovanie aj cez 3G a naďalej je zadarmo.

Aplikácia Fring je veľmi obľúbeným viacprotokolovým chatovacím programom pre rôzne operačné systémy. Jej verzia pre Apple iPod Touch sa stala obľúbenou najmä vďaka možnosti telefonovania na zariadení, ktoré bežný spôsob telefonovania nepodporuje. Aplikácia určená pre iPhone (len iPhone nakoľko iPod Touch nepodporuje pripojenie pomocou siete 3G) sa dočkala nového update, ktorý okrem niektorých menších opráv prináša aj možnosť telefonovania pri pripojení v 3G sieti a to priamo z aplikácie Fring bez nutnosti byť pripojený k Skype účtu ako tomu bolo doteraz.

Využitie pripojenia cez 3G sieť bolo umožnené vďaka uvoľneniu novej verzie vývojarského softvéru SDK 3.2, o ktorom sme nedávno písali. Aj napriek tomu, že telefonovanie cez 3G sieť využíva málo užívateľov, ešte stále sa nájdu miesta kde nie je prístup k verejne dostupnej Wi-Fi sieti a tak táto možnosť príde vhod. Aplikácia je dostupná zadarmo cez Apple App Store. V prípade, že už máte Fring nainštalovaný nie je nutné sťahovať novú verziu, ale aplikácia sa zaktualizuje sama pri jej spustení.

Zobrazenie zoznamu kontaktov z rôznych IM účtov v aplikácii.Detailná ponuka zobrazená pre jednotlivé kontakty.Testovací hlasový VoIP hovor v aplikácii Fring.

Pre pridávanie nových priateľov na účet Fringu môžete využiť web stránku aplikácie www.fring.com/finder, kde jednoducho zadáte hľadané meno a priamo si do svojho účtu pridáte priateľa. V prípade ak sa vám po update a pokuse o hovor objaví chybové hlásenie stačí prepnúť váš stav do offline módu a spustiť aplikáciu znova, čím by sa chyba inštalácie mala odstrániť.

Testovací videohovor na iPhone v aplikácii Fring.Klávesnica pre priame vytáčanie GSM hovorov alebo Skype čísel.Uskutočnenie hlasového hovoru na Skype číslo je naozaj jednoduché.

Vyhľadávanie priateľov na stránke www.fring.com/finder.

Vyhľadávanie priateľov na stránke www.fring.com/finder

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.