Reklama

Fling mini: Konečne pohodlné hranie hier?

Marek Šimunek

Aj vy patríte k tým náruživým hráčom mobilných hier, ktorý svoj iPhone nezložia z ruky ani keď je na nabíjačke? Máme pre vás tip ako si hranie hier ešte viac spríjemniť a dosahovať ešte lepšie výsledky. Spoločnosť Ten One Design totižto predstavila špeciálny joystick, ktorý je určený pre iPhone a iPod Touch.

Fling mini

Potom ako spoločnosť Ten One Design predstavila joystick pre ovládanie Apple iPadu, prichádza s jeho zmenšenou verziou, ktorá poteší najmä milovníkov mobilných hier na iPhonoch a iPodoch Touch. Fling mini je jednoduchý analógový joystick vyhotovený z priehľadného materiálu, ktorý sa pomocou prísaviek prichytí k telu vášho iPhonu. Umožní tak podstatne jednoduchšie ovládanie množstva hier na vašom iOS zariadení a podľa výrobcu je toto riešenie okamžite kompatibilné s viac ako stovkou súčasných hier pre iOS. V balení sa nachádza hneď dvojica týchto joystickov a prísavky umožnia jednoduchú montáž ale aj demontáž a vám ostane sa už len naplno ponoriť do vašej obľúbenej hry.

Fling mini

Aj keď cena 24,95 USD (17,76 €) môže niekoho odradiť, Fling mini ocenia najmä aktívny hráči, nakoľko podľa spoločnosti Ten One Design prináša revolučný spôsob ovládania a zaručuje okamžité reakcie. Už sa teda nebudete musieť obávať, že v strede hry prídete o cenné body len preto, že sa vám nepodarí správne použiť malý dotykový ovládač na obrazovke. V prípade potreby môžete samozrejme použiť iba jeden z dvojice joystickov a druhý pohyb počas hry ovládať pomocou dotykového tlačidla na obrazovke. Objednať tento malý joystick určený pre iPhony a iPody Touch Fling mini si môžete na stránke spoločnosti tenonedesign.com, pričom jeho predaj sa začne v priebehu tohto mesiaca.

Fling mini

Foto: TenOneDesign

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.