Reklama

Fitrus Plus - osobný tréner, ktorý vám pomôže schudnúť do plaviek

Zdroj | Kickstarter
Michal Spiegel
Zdroj | Kickstarter
Zdroj | Kickstarter

Šikovný gadget s množstvom funkcií a originálna kampaň. Tieto prívlastky spájajú osobného trénera Fitrus Plus z Kickstarteru.

Trh je preplnený športovými náramkami, hodinkami či aplikáciami, ktoré vám merajú všetko od počtu krokov až po to čo zjete. Fitrus Plus je malé šikovné zariadenie, ktoré disponuje desiatmi funkciami zameranými na to, ako sa hýbete a čo jete.

Ide v podstate o gadget, ktorý o vás zbiera dáta a po synchronizácii so smartfón aplikáciou vám prispôsobí tréningový a stravovací plán. Samozrejme vám bude ukazovať aj štatistiky.

Zdroj | Kickstarter
Pozrite si

Garmin Forerunner 645 Music – vydarené športové hodinky s prehrávačom hudby

Medzi funkcie, s ktorými sa Fitrus Plus môže pochváliť, nájdeme meranie objemu svalov v kilogramoch alebo v librách, meranie objemu tuku v percentách alebo v kilogramoch/librách, objem kyslíku v svaloch, BMI index, BMR index (metabolizmus), teplotu kože, index stresu a samozrejme počet krokov.

Zdroj | Kickstarter

Na meranie stačí, aby ste sa obomi prstami chytili dvoch vodivých článkov, ktoré vám odmerajú hodnoty. Na podobnej technológii fungujú inteligentné váhy. Otázna je samozrejme presnosť takéhoto merania, keďže aj inteligentné váhy s takýmito funkciami, ktoré sme mali možnosť testovať trpeli chybami a niekedy údaje ani nechceli odmerať.

Zdroj | Kickstarter
Pozrite si

Fitbit Ace – náramok pre deti ako športová motivácia

Medzi ďalšie funkcie gadgetu patrí meranie srdcového tepu, nahrávanie kalórii, ktoré skonzumujete a meranie dennej aktivity. Samotná aplikácia už vám vypočíta priemerné dáta a určí, kde sa môžete ešte zlepšiť.

Fitrus Plus si môžete predobjednať cez oficiálnu kampaňovú stránku na Kickstarteri za cenu 129 dolárov. Finálna cena po vydaní by mala byť dvojnásobná. Samotný dátum vydania je však naplánovaný až na september 2018, čo je trochu škoda, keďže takýto športový gadget by sa ideálne hodil pred letom.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.