Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Fitness systém UA HealthBox od HTC vás udrží v kondícii

Fitness systém UA HealthBox od HTC vás udrží v kondícii
Zdroj | HTC
Imrich Maťo
Fitness systém UA HealthBox od HTC vás udrží v kondícii
Zdroj | HTC
Zdroj | HTC

Spoločnosti HTC a Under Armour dnes na výstave CES 2016 predstavili UA HealthBox. Je to prvý prepojený fitness systém na svete, ktorý meria, monitoruje a riadi najdôležitejšie faktory pre zdravie a fitness, teda spánok, kondíciu, aktivitu a výživu. Fitness systém UA HealthBox bol navrhnutý a vyrobený firmou HTC, podporuje fitness sieť UA Record, s ktorou sa namerané dáta prepájajú. Táto sieť poskytuje informácie pre zlepšenie kondície a zdravia. Aplikácia UA Record  je k dispozícii na stiahnutie pre Android zariadenia v obchode Google Play, pre zariadenia iOS v obchode App Store.

Zdroj | HTC

Fitness systém UA HealthBox obsahuje fitness náramok, monitor tepovej frekvencie a inteligentnú váhu. Náramok UA Band je navrhnutý na celodenné nosenie. Sleduje každodenné činnosti, cvičenie a spánok. Vyrobený je ako jednoliaty bezšvový celok s displejom, ktorý je diskrétne skrytý pod vonkajšou vrstvou. Použitá technológia umožňuje, aby displej nebol viditeľný, keď sa nepoužíva.

Zdroj | HTC

UA Heart Rate je kompaktný merač tepovej frekvencie s inovatívnou technológiou upevnenia, aby počas tréningu neprekážal. Hrudný pás a odnímateľný senzor pomáhajú sledovať intenzitu tréningu, aby bol čo najúčinnejší. UA Heart Rate poskytuje presný výpočet spálených kalórií a v kombinácii s aplikáciou UA Record umožňuje prispôsobiť zóny tepovej frekvencie.

Zdroj | HTC

UA Scale je váha s kruhovým dizajnom a podporou Wi-Fi, využívajúca sklenenú tabuľu s pokročilou technológiou vodivého náteru, ktorý umožňuje sledovať hmotnosť a podiel telesného tuku. Skrytý LED displej za sklom nie je pri nečinnosti váhy viditeľný. Váha dokáže zaznamenávať údaje ôsmich používateľov, po synchronizácii s aplikáciou UA Record zobrazí aj trendy vývoja hmotnosti.

Zdroj | HTC

UA HealthBox bude k dispozícii od 22. januára 2016, najskôr pre trh USA. Predobjednávky začali už dnes na www.HTC.com, www.UA.com a tiež na predajných miestach Under Armour Brand House. Cena UA HealthBox pre americký trh bola stanovená na 400 $ (cca 370 €). Na ostatné trhy bude dodávaný v priebehu roka 2016.

Zdroj