Reklama

Fitbit Charge 3 Vám bude pomáhať nielen na Vianoce

Marek Šimunek

Sedavý spôsob života akým mnohí žijeme sa postupne podpisuje nielen na našej kondičke, ale samozrejme aj na našom zdraví. Jednoducho sa všade len vozíme a pohybu nemáme až na niekoľko výnimiek dostatok. Čo tak to zmeniť?

Pomôcť vám v tom môže aj taká jednoduchá vec, akou je fitness náramok. Nielenže bude neustále sledovať, kedy a ako sa hýbete, ako trávite svoj deň, ale aj noc, ale vám pomôže aj v tom, aby ste sa postupne zlepšovali.

Problémom však môže byť vybrať si ten správny náramok. Musí sa nosiť pohodlne, musí pôsobiť nerušivo a hlavne musí poskytovať všetky potrebné údaje na to, aby ste sa vy mohli sústrediť len na svoje zlepšovanie.

Na trhu je niekoľko podrobných náramkov, ktoré vám v týchto aktivitách budú pomáhať. Jedným z veľmi dobrých tipov je aj nový náramok Fitbit Charge 3, ktorý ponúka všetky potrebné informácie o sledovaní aktivity a nielen to.

Práve preto vám prinášame v spolupráci so spoločnosťou Fitbit 5 dôvodov, prečo by ste mali zvoliť práve tento náramok. Je totiž kompaktný, prispôsobiteľný, ponúka sledovanie množstva aktivít a bude aj vašim pomocníkom pri športe.

Navyše sa Fitbit Charge 3 veľmi hodí aj ako tip na darček pre niekoho blízkeho, prípadne aj priamo vám. Však prečo by ste sa na Vianoce nemohli obdarovať aj priamo vy. Pozrite si teda video, kde nájdete 5 dôvodov, prečo by ste náramok Fitbit Charge 3 určite mali vyskúšať.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.